Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Mostantól olyan egyszerű  lesz a füstös smink elkészítése, mint az egyszer egy: ez a lágy, kerekített végű ecset lesz segítségedre abban, hogy a megfelelő színeket a lehető legszebben tudd eldolgozni szemhéjadon. praktikus csomagolásban.

Ár: 2000 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 2000 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új, fóliás, címkés , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval

sophiestic

2017. október 14.

Nagyon könnyű használni, kellően tömött és kedvező az ára. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Naschkatze

2017. július 24.

Az itteni vélemények hatására gondoltam teszek egy próbát. Nem bántam meg, nagyon nagyon megszerettem, ezzel tökéletesen fel tudom vinni célzottan a legsötétebb színt a külső V-be, szépen satíroz és az én rejtett szemem esetében is könnyű felvinni a festéket anélkül, hogy "túlfutna a szín". Alapvetően tiszta ecsettel szeretek satírozni, ezért kerestem egy ecsetet amivel fel tudom vinni a színt a külső V-be, mielőtt összemosnám a színeket. Az ára is hihetetlenül kedvező. Habár az essence sminkek nem a magas minőségről híresek, az ecsetkészletük várakozáson felüli. Csak Müllerben láttam eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

mekhrba

2017. június 28.

Könnyű dolgozni vele, szépen felveszi a szemhéjpúdert, nem hullik és könnyen tisztítható, ráadásul olcsó is. Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Dius1991

2017. május 6.

Amióta megvettem, csak őt használom, pedig még van egy pár ilyen ecsetem. Könnyű vele dolgozni, szépen satíroz, tömött, puha, ráadásul nagyon olcsó is. Én imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Adora

2017. május 6.

A kedvencem ebből a sorozatból, maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

A kedvencem ebből a sorozatból, maximálisan megérte az árát.

DFI

2017. január 7.

Meglepően jók ez essence ecsetei. Puha tömött, jól lehet velük sminkelni, nagyon olcsó is. Már négyféle van belőle ez is köztük van. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

kovacsliliii

2016. augusztus 23.

Már nagyon régóta vadásztam erre a kis ecsetre, kb. fél évbe tellett mire sikerült beszereznem egy Müllerben. Nagyon jó ecset, sok mindenre használható, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

MulBria

2016. június 8.

Külső V füstösítésére, mélyítővonal kialakítására, alsó szempillasor árnyékolására, belső szemzug világosítására is nagyon szuper. Nagyon sokoldalú, könnyen tisztítható kis ecset. Nagyon kedvező az ára. Már nagyon sokszor mostam, de még egyetlen szál sem hullott ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

lionshare

2016. június 2.

Az ára és az itteni vélemények miatt vettem meg. Hozzáteszem alig lehetett kapni, több üzletben sem volt. Puha, tömött fejű kis ecset, nem hullik a szőre, cuki külső. Egyenlőre próbálgatom mire hova használhatom. A szemhéjfestésre még nem igazán tudtam használni. Szerintem nem minden porhoz, festékhez jók ezek az ecsetek. Vittem már fel vele highlightert, vagy a szemzugba festéket, vagy a szemöldökömet emeltem ki. Így, hogy ha rájövök mire - hova tudom használni, ennyi pénzért azt mondom oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

danyadi77

2016. május 15.

Mindig próbálkozom vele és csak maszatolni tudok..lehet, hogy velem van a baj. Szerintem a formája a gond, nekem ez a forma nem jön be, mert amúgy az ecset puha és tömör, talán túlságosan is. Sem egy vonalat nem tudok vele satírozni, sem színeket összemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.