Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. december 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ez a körömágybőr feltoló egy kötelező darab a hosszantartó manikűr előkészületeinél. A professzionális és gyengéd homokkő vég visszatolja a körömágybőrt anélkül, hogy a köröm felszínét megsértené.

Loona

2018. december 21.

Először az essence egy másik termékéhez akartam véleményt írni (Essence Studio Nails Professzionális Körömágybőr Feltoló), mivel az fel van ide töltve, ez meg nem volt, a képeket elnézve pedig a két kütyü ugyanaz, csak a csomagolásuk tér el, azonban mivel ez a termék az essence oldalán jelenleg is szerepel, így elméletileg* még kapható, inkább feltöltöttem külön.

*én kiárusításon vettem kemény 200 forintért (plusz kupon). Korábban olvastam már róla bandita blogján (amúgy ő is a fent említett, korábbi néven futó termékről írt), ígéretesen hangzott, rá is néztem az állványon egyszer-kétszer, de valahogy végül sosem vásároltam meg, mert úgy gondoltam, nincs rá szükségem. Körömágybőr feltoló cuccként tényleg nem is kellene, és ehhez a hegye tényleg kicsit durvának, érdesnek tűnik, így nem is próbáltam erre használni. Más (bandita által is említett) felhasználásra viszont abszolút bevált: arra használom, hogy ha a kutikula visszatolása után valahol maradt a körömre tapadva bőr, azt óvatosan leradírozzam. Általában nem azonnal, hanem várok, mert a megszáradt állapotú bőrmaradékokat könnyebben-gyorsabban eltávolítja (és mert az ilyen kis maradékokat azonnal sokszor észre sem veszem, csak pl. másnap, amikor már száraz állapotban kifehérednek). Szerencsére kevésszer van rá szükségem, de amikor igen, akkor pikk-pakk, nyom nélkül, hatékonyan le tudom vele szedni, amit le kell. Óvatosan dörzsölgetek vele, mert ujjal tapi alapján simán megkarcolja-reszeli a körmöt magát is, ha erősen rányomjuk.

silver a másik termékhez írt, fejkiesős véleményét olvasva a lüke óvodás (=én) első dolga nyilván az volt, hogy kibontás után jól megrázta a terméket, majd miután a fej a helyén maradt, meg is rángatta XD Na, erre már elengedett a ragasztó, nem is volt különösebben nehéz kihúzni, de szerintem magától nem esett volna ki. Ha akarnám, pikk-pakk vissza tudnám ragasztani, de egyelőre nem éreztem szükségét, mert a fej így is a helyén marad, használat közben sem esik ki, nem is fordul el. Én ettől nem gondolom gagyinak a terméket. Amiért mégis csak négy csillagot kap, az az, hogy összességében, egészben mégis kicsit olcsó hatást kelt, a nyél szerintem feleslegesen hosszú, és ilyen nagy felületben pláne olyan... semmilyen. Legalább valami cuki designnal feldobhatták volna, mint pl. az ecseteiket (amióta megvettem, gondolkodom, hogy némi körömmatrica ráapplikálásával orvosolom ezt a problémát :) de ténylegesen nem jutottam még el a kivitelezésig). Ugyanez úgy, ha a teljes árat nézzük, még szembetűnőbb. Nem utolsó sorban pedig szintén csillaglevonós ok, hogy szerintem a csomagoláson feltüntetett felhasználásra esélyes, hogy túl durva, könnyűnek tűnik vele megsérteni a körömágyat, ha ezzel tologatjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.