Essence

Ár:   2629 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. október 7.

A 2019-es Royal Party limitált kiadású kollekció része

12 árnyalatot tartalmazó paletta különleges csillogós csomagolásban.

2 változatban kapható

2200 Ft postán maradóval - Essence Silver Glitter Show Eyeshadow Palette
Ár: 2200 Ft postán maradóval , Eladó: Kremcica
Állapot: kép szerint használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó
Essence Glitter Show Eyeshadow Palette-Pink
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: tmelcsi73
Állapot: új, kipróbált, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a Nyugatinál munkaidő után, Cegléden vagy postázni /foxposttal küldeni tudom
Kamea

2019. október 24.

Már amikor először megláttam a promo videóban, akkor megtetszett. Nekem is egyből a Milani palettát juttatta eszembe, aminek a vásárlásáról jól lemaradtam. Így egy PinkPandás ingyen szállítós akció keretében megrendeltem. A paletta nagyon szép kívül-belül. Lehet, hogy valaki giccsesnek találja a tető külső felületén úszkáló glittereket, de én olyan vagyok, mint a szarka, tetszik minden, ami csillog. :)
Robosztus csomagolás védi a festékeket és a tükröt, ez utóbbi elfoglalja a paletta fedelének teljes belső felületét. A burkolat nem is műanyagnak, inkább fémnek tűnik. Egyébként kb. 10x10 cm-es a mérete, így tenyérben is elfér. Kinyitáskor körömmel kell a doboznak nekifeszülni, nem mutatja magát könnyen.
Nekem a pinkes változat van meg. Tetszik, hogy helyet kaptak benne világos és sötétebb, matt és metálfényű árnyalatok is.
A színek krémesek, szépen eldolgozhatóak, jól pigmentáltak és tartósak is. Nekem szemhéjalappal egész napon át vállalhatóan fennmaradt a smink.
Ugyanakkor a paletta színeitől ne várjunk túl változatos eredményt, ugyanis a 12 db színből jó-néhány csak 1-1 árnyalattal tér el egymástól. Új színeket nem lehet kikeverni a vegyítésükből, csak a sötétítés mértékével tudunk eljátszadozni. 2 db matt vaj/csontszín, 1 db arany és 1 db ezüst, valamint rózsaszínes-bordós-barnás-lilás árnyalatok sokasága kapott helyet benne.
Összességében egy mutatós, kívül-belül jó minőségű palettát vásárolhatunk megfizethető, az essence-től megszokott barátságos áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 24.

Kremcica

2019. október 14.

A képen látható silver változatot rendeltem meg, mert nagyon régóta kerestem már hideg-taupos árnyalatú basic palettát ez pedig pont olyan színeket tartalmaz. A csomagolása belülről a Milani palettáira hajaz - masszív és tükrös, kívülről pedig egy tükörszerű felülete van amin a hógömbhöz hasonlóan fel-le csúszkálnak a csillámok, plusz egy kis lapocskányi dekormatricát is adtak hozzá. A színek őszintén megleptek, mert nem vártam hogy ennyire jó minőségű lesz. Puhák, finomra őröltek, pigmentáltak, jól kombinálhatóak. Mattok (csontszín is van benne juhhéj), szaténok és csillámos színek is vannak benne. A taupe-os olivazöld az egyik kedvencem. Nem potyog, alap és fixáló nélkül is tartja magát. Picit porol, de egy Revolution-höz vagy ABH-hoz képest nem vészes. Egy alap palettának vagy utazáshoz mikor egy nagyobb palettát nem szívesen vinnék el tökéletes. Egyértelműen fejlődik az Essence szemhéjpúder formulája csak még nem stabilan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.