Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, Módosítva: 2019. március 7.

Limitált kiadás

3 pirosító árnyalatot tartalmazó paletta.

szilvia.bano

2019. április 12.

A kép becsapós, mert olyan mintha három mályvás árnyalat lenne benne. A paletta egyébként nem rossz.
A szaténfényű mályvás rózsaszín és a két matt árnyalat közül az üde rózsaszín tetszik, a harmadik matt téglás árnyalat jön be még legkevésbé a színe miatt is és mert az a legsötétebb. Alapvetően meg vagyok elégedve vele, de eléggé pigmentáltak a színek, így óvatosan kell bánni velük, hogy ne essünk túlzásba. Ezt az egyet nem szeretem benne. Egyébként nem porol, szépen terül a bőrön mind a három szín, tartósak. Ár-érték arányban nagyon jó három kb. 6 grammos pirosító 1600 Ft-ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.