Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Ecsetek

2013 májusi limitált kiadás.

Belkitt

2014. január 11.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, könnyű vele dolgozni! Kaviart, plüssport, csillamport szoktam vele szépen eldolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Nora.89

2013. október 21.

Nagyon jó, leértékelve vettem, így még olcsó is volt. Bársonyport, csillámot, főleg kaviár gyöngyöket lehet jól felvinni vele a körmökre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.