Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 májusi limitált kiadás.

• 01 I'm the moss
  • 02 mission flower

Gittab88

2013. október 20.

Én nem tudtam szépen felvinni, elárulná valaki, hogy mi a titka? Azt írják, hogy bele kell mártani az ujjat, ecsettel nem lenne könnyebb a felvitel?
Nekem iszonyat hamar lepotyogott, hiába a fedőlakk, amit a rögzítés miatt is kentem rá, így ez most csak egy 3-as (egyébként nekem a fehér kis bogyós változat van meg) .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

cicatapmancs

2013. június 14.

Ugyanolyan,mint bármelyik másik bársonypor. Műkörömre is próbáltam már, fényzselébe köttetve, ugyanúgy nem tartós, mint körömlakkba. Egy estére jó megoldás, de több napos tartósságot felesleges tőle várni. Kézmosás után én kifejezetten nem szerettem ahogy kinézett a körmömön, mint az ázott kutya :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Yukkee

2013. június 14.

Sajna nem tartós. Nagyon klassz meg dekoratív, de egy napnál többet nekem nem bírt, 80 %-a lehullott:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.