Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes kamilla- és aloe vera kivonatot, valamint A- és E-vitamint tartalmazó intenzív hidratáló és bőrnyugtató balzsam formába hozza még az igénybe vett kezeket is, és megvédi a körmöket a töredezéstől. Gyorsan felszívódik, nem zsíros.

AnnAsher

2015. június 4.

Pár éve ez volt a kedvenc kézkrémem, azonnal beszívódott, nagyon finom puha lett tőle a bőröm, és imádtam az illatát. Az Essence többi kézkrémje sem rossz, de ez magasan verte az összeset. Kár, hogy már nem kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

kryptonklary

2013. szeptember 12.

Nagyon szeretem, az ára is baráti :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Nagyon szeretem, az ára is baráti :)

Ophelia

2012. július 23.

Nekem is a külseje tetszett meg elsőre, és a kamilla és az aloe vera is szimpatikus volt. Az illata elég egyedi, nem túl fiatalos, de én kimondottan kedvelem. Jó puha lesz tőle a kezem, és a körömágybőröm is szebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

redberry.247

2012. július 23.

Nekem ez volt az első nagybetűs KÉZKRÉM. Bár soha nem volt baj a kézbőrömmel, muszáj volt beszereznem egyet, hiszem minden nagylánynak van :) Ennek megtetszett rögtön a csomagolása, meg hogy aloe vera és minden finomság van benne, gondoltam nem csalódhatok. Akkor jó is volt, most már sajna nem elég, de a polcomon még mindig díszeleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.