Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletesen hegyes ceruzák másodpercek alatt! bármilyen kozmetikai ceruzához használhatod legyen akár szemceruza, vagy ajakkomtúr, vastag vagy vékony!

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Ár-érték arány tökéletes. Nagyon régóta megvan, és szuperül használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Ár-érték arány tökéletes. Nagyon régóta megvan, és szuperül használható.

Kamea

2019. június 25.

Teljesen rendben van vele minden. A funkcióját kiválóan betölti. Több évet is kibírt nálam, volt, hogy lejárt a teteje, amikor elhasználódott újravettem.
Megvettem az utódját is, nekem bevált az is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Megvettem az utódját is, nekem bevált az is.

sailorluna

2018. augusztus 6.

egy ideig tök jól működött, aztán elkopott a pengéje, letört a teteje, pedig nem használtam olyan sokszor. az árát megérte, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

kaporapor

2018. április 25.

Nagyon jó volt, jó minőség és olcsó, nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Nagyon jó volt, jó minőség és olcsó, nagyon szerettem!

TimyeK

2017. szeptember 16.

Imádtam, olyan szépen hegyezett, de sajnos eltört 4 év után és az új változatot vettem meg, ami viszont pocsék. Sajnálom, hogy már leváltotta az új verzió. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Meg vagyok vele elégedve. Olcsó, teszi a dolgát és könnyű takarítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Meg vagyok vele elégedve. Olcsó, teszi a dolgát és könnyű takarítani.

reka63

2017. augusztus 19.

Minimum 3 éve biztosan megvan már, és még mindig éles és teljesen használható. A teteje néha lejön, de annyi baj legyen vele. Egy ceruzahegyezőből szerintem felesleges drágábbat venni. Ez kiválóan teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Lilla90

2016. október 6.

Ha lehetne 6 csillagot adnék ennek a hegyezőnek, annyira jó. Pár éve használom és éles is szépen ki tudom vele hegyezni a szemceruzáimat vagy az ajakkonúr ceruzáimat nevetségesen olcsó és mégis kiváló minőség!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Cathi

2016. szeptember 13.

Jó kis hegyező, már megvan pár éve. Néha kihullanak a forgacsdarabok nekem is, de ez nem igazán befolyásoló tényező. Teljesíti tökéletesen a feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

asztromélia

2016. szeptember 13.

Update: 2 evet birt. Szettort darabokra.

Eddig azt hittem a ceruzáimmal van a baj, de kiderült hogy a korábbi hegyezőmmel. Tökéletes, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Update: 2 evet birt. Szettort darabokra.