Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 változatban érhető el.

Ennie86

2016. április 11.

Kísérletezgettem egy ideig, de csak sikerült valami jót kihozni belőle. :) Végre kaptam hozzá való 'ragasztó' lakkot is. Ki kell tapasztalni a használatát. Jó kis móka a körmökön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

agi.greendaygirl

2015. július 23.

hát nekem ez sehogy sem akart működni :( volt egy claire's -es szettem, ami nem működött, megláttam ezeket aleárazáson, vettem fóliát meg alapot de ez sem működik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

bandita

2014. november 17.

A bal szélső valami velőtrázóan szép! Ilyen szép, színátmenetes-szivárványos-holo transzferfóliát még sehol sem láttam! Kifogástalan minőségű, fanatikusoknak (is) melegen ajánlom.
Két példányt táraztam be, mert nem bírnám elviselni, ha egyszercsak nem lenne többé ilyenem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 17.

rocksteadycat

2014. november 17.

Nos hát szerintem jópofa. A Hello flashy-t vettem meg, gyöngyházas fehér lakkra vittem fel az alap lakkot, és nyomkodtam rá a fóliát. Pikk-pakk megvolt, jól rögzült, mehetett rá a színtelen fedőlakk.
Mivel most az egész körmömet fedi, de úgy annyira nem tetszik, a jövőben csak apróbb lenyomatokat fogok gyártani különböző színű lakkokra. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.