Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2013. november 25.

2013 január-februári trendkiadás.

terke29

2013. február 9.

Ebből nem vettem,csak a tester-be másztam bele,de nem győzött meg igazán.A csomagolása szép,és masszív,a potok sem kicsik,de a festékek elég haloványak...Én szeretem a lila színt,de ebből alig-alig látszott egy kicsi,ami jobban pigmentált az a zöld,de az meg nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.