Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. június 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2020. nyári It's Brush Hour! kollekció része

"Az ecsettartó kiválóan alkalmas arra, hogy a fürdőszobát vagy a sminkes asztalt rendezettebbé varázsolja. Tároláshoz vagy szárításhoz is – a tapadópárnának köszönhetően nedvesítés után szorosan odatapad a tiszta, sima felületekhez, így mindig kéznél tartja a kedvenc ecseted, hogy pillanatok alatt csodálatos megjelenést biztosítson."

Ichigo94

2020. július 2.

Borzalmas termék. Csak az adott kollekció ecsetjei férnek bele, a vastag ecseteim a kicsi fakkból is kiesnek, így a többi nem erre tervezett fakkba tettem bele kb minden ecsetemet. Több essence ecsetem van, azok is kiestek belőle.
Először szekrényre szerettem volna tapasztani, előtte be is nedvesítettem, azonnal leesett. Utána üvegre tapasztottam,fél nap múlva leesett. Semmi értelme, ennyi erővel a pénzt ki is dobhattam volna az ablakon. Max vízszintes felületre tapasztom, de akkor meg teljesen értelmét veszti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

xszemyx

2020. július 1.

Nekem sem maradt fent, funkcióját nem tölti be, ennyi erővel itthon kitehettem volna az árát a kapu elé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kamea

2020. július 1.

Mondjuk nekem ez eszembe se jutott, hogy falra, vagy bármiféleképpen függőlegesen rögzítsem fel, bár hm... nem is rossz ötlet, kár, hogy esélytelen próbálkozás lenne.
Én vízszintes műanyag felületen tartom, ahhoz gond nélkül tapad. Az épp mindennapos használatban lévő, már festékes ecseteimet szoktam vízszintesen beleágyazni, illetve ecsetmosáskor jó segítséget nyújt, ha a kitisztított ecsetek a függőleges szárítóra már nem férnek fel.
A racsnik nem egyforma távolságra vannak egymástól, így vékonyabb és vastagabb nyelű ecseteket is bele lehet helyezni. A műanyag is képlékeny, ezáltal - szükség esetén - befogadóan tud tágulni. Az egyetlen hátránya, hogy vannak olyan méretű ecseteim is, amiknek a nyele vagy lötyög benne, vagy pedig nem fér be a fogak közé.
Nekem tetszik a babarózsaszín megjelenése, helyes, jópofa kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

Nekem tetszik a babarózsaszín megjelenése, helyes, jópofa kis termék.

2020. július 1.

Totális pénzkidobás volt, nem marad meg sem a tükrön, sem a csempén, még üres állapotban is 1-2 óra alatt leesik (teljesen sima, tisztított, zsírtalanított felületeken próbálkoztam), valószínűleg a nagy súlyának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.