Essence

Ár:   €1.49   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   €1.49
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2020. nyári It's Brush Hour! kollekció része

Szemhéjpúderek felviteléhez és elsatírozásához használható ecset.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. július 31.

Amikor a Müllerben megjelent, azonnal kettőt vettem belőle és milyen jól tettem. Könnyen felvihető és elsatírozható vele a szemfesték, ráadásul nagyon kis helyes a maga púderrózsaszín - rózsaarany megjelenésével.
Csak ajánlani tudom a limitált szériás ecseteket, még nem okoztak csalódást. Az áruk pedig szinte hihetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 31.