Essence

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. június 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2020. nyári It's Brush Hour! kollekció része

"A precíz arcecset ideális beautyeszköz a speciális effektek és az arc meghatározott kontúrjainak létrehozásához. A vékony, kissé kúpos formájának köszönhetően a kontúrozó púdert és a highlightereket ott alkalmazza, ahol szükséges a tökéletes megjelenéshez. A speciális, puha tapintású nyél tökéletesen illeszkedik a kézbe, és biztosítja a textúrák pontos és biztonságos alkalmazását."

Black Fairy

2020. július 1.

Kontúrozni használom. Nagyon kényelmes vele dolgozni, a sörték puhák, nem hullik a szőre mosásnál, jó ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.