Essence

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Szépítő eszközök

2016-os nyári limitált trendkiadás

Friss kiwi! A kefében vegyesen vannak elhelyezve rövid és hosszú gumis sörtéket, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat. Fájdalom mentes hajkifésülés, minden hajtipusra, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel. Aranyos kiwi design.

01 melon dollar baby változatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

boribari

2017. július 26.

Régebben szemeztem vele, de sokalltam az árát, így aztán nem vettem meg. Pár hete akciósan jutottam hozzá, 800 Ft-ért, úgyhogy lecsaptam az utolsó darabra. Nagyon aranyosan néz ki, jól végzi a dolgát, nem húzza a hajam. Kézre esik, kicsi, szóval bárhova magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

NadjaBlue

2016. szeptember 25.

Ajándéka kaptam és nagyon imádom! Barátom azt mondta, az utolsó darabot sikerült megszereznie az egyik Rossmann üzletben szóval szerencsénk volt. Természetesen az eszméletlenül aranyos dizájn miatt szerettem bele és egyáltalán nem tépi a hajamat sem. Tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.