Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Ecsetek

Ár: 500 Ft , Eladó: pandahapci
Állapot: Egyszer sem használt, csak felbontott, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel

pandahapci

2018. január 27.

Jól használható púder felviteléhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Jól használható púder felviteléhez.

foreheadkiss

2017. február 14.

Évekkel ezelőtt vettem egyet, akkor még púder felviteléhez használtam, ma már inkább a por állagú pirosítókat/bronzosítókat rakom fel vele. Én nagyon szeretem, nem hullanak a szőrök egyáltalán, jó puha és tömött a feje, a mosást is jól bírja. A színei nekem külön tetszenek, 1500 Ft-ot szerintem simán megér, főleg hogy így nem feltétlenül kell venni külön bronzosítóhoz vagy pirosítóhoz ecsetet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

0bikbik0

2016. július 27.

Ezer éve megvan, kitűnően bírja a samponos mosást, az alkoholos ecsettisztítást, mindent... Nem hullik, tartja a formáját, sűrűek maradtak a szálai.
Sajnos nem minden típusú festékhez megfelelő, én csak por állagú termékekhez használom, máshol nem vált be (szerencsére van másik ecsetem is :-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

encicsipke

2016. május 27.

Én alapozó ecsetként használom, de szerintem ez egy univerzális termék amit akár púder, pirosító illetve bronzosító felvitelére is lehet használni. A rózsaszín-fekete szín miatt is imádom. :) Nem hullik a szőre többszöri tisztítás után sem, nagyon puha tömött az ecset feje. Megéri rá beruházni mert minőségi ecset! Nagyon szeretem!

UPDATE: Mostanában nem használom, viszont tényleg nem hullanak ki a szálak az ecsettisztítások után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Dark4ngel

2015. december 3.

Valóban nagyon puha, púder felvitelére maga az álom. Több éve használom már, és csak néhány szál hullott ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Anheszenamon

2015. december 3.

Nagyon szuper kis ecset, és igazán sokoldalú is. Használható por állagú púder felvitelére, de tökéletes bronzosításra, sőt én még pirosítót is szoktam felvinni a "hegyével'. Nagyon tömött, puha és nem hullik a szőre. Jó ránézni, olyan kis szép! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

lavender

2015. november 29.

El sem hiszem, hogy eddig nem véleményeztem ezt az ecsetet. Nálam ez a no. 1, minden sminkben szerepe van, púderezésre és bronzosításra használom. Már többször kimostam, de nekem sosem hullatja a szőrét. Az árához képest mindent tud és még szép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

CeCeDrake

2015. november 22.

Utazó kabukinak vettem, jó befektetés volt! Már 2 éves elmúlt és olyan, mintha új lenne. Klassz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

nyuszkoseriff

2015. október 9.

Bronzosító és pirosító felvitelére szoktam használni. Nekem mindkettőnél nagyon bevált, könnyű tisztítani és idáig nem vettem észre, hogy hullana.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

zsofbar77

2015. szeptember 28.

Nagyon jó minőségű, sűrű, puha ecset. Szintetikus, de engem nem zavar. Gyorsan tudok vele púdérezni. Szeretem! :) ❤❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.