Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Szépítő eszközök

1 méretben

csill87

2016. január 19.

Nem értem, mert nekem meg hosszabb, vékony ujjaim vannak, a kézfejem keskeny, de rám sem jó. Szerintem ez csak arra jó méretben, akinek keskeny a keze, és az ujjai is rövidek... Vagy lehet hogy szerencse dolga, mert más a szabásuk :D

Én is akciósan vettem régen, így nem panaszkodom inkább, végülis jó, csak a csuklómnál véget ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

nikolett

2016. január 19.

Valóban túl rövid,a csuklót nem takarja rendesen és - bár tény, hogy nem vékony a kezem - leszedi a krémet, mire felveszem. :( Múltkor kifordítottam, bekrémeztem belülről, majd bekentem a kezem és tádááám, működött. Bár át is ütött rajta a krém, de nem baj, így is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

julcsa95

2016. január 11.

Kb 2 éve van meg, kicsit látszik is rajta hogy pár szál kijött a varrásnál és a márkajel is kopik róla, de amennyit tavaly télen használatban volt ezt teljesen elnézem neki. Elég pici kezem van és épp jó rá, bár lehetne picivel hosszabb mert van hogy túl krémezem magam és jut a csuklómra is ott meg már nem fed. Kicsit furcsa benne az alvás de a szépségért ennyi szenvedés megéri mert reggel ha leveszem az olajos kezeimről öröm látni a puhaságot ami marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

blackcat00616

2015. október 30.

350ft-ért vettem anno, ebben alszom és ebben kelek, nem csúszik le. Az én kicsi kezemre ìgy is nagy, elég rossz a szabása, legalábbis az enyémnek, de a célnak megfelel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

szederke

2014. július 1.

Én is leértékelve vettem, nagyon praktikus darab, de nekem könnyen leesik a kezemről, vagy csak rossz kézápolót használok, pedig nem kicsi a kezem, de valahogy olyan furán fér bele... de ettől eltekintve elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Linda0222

2014. január 6.

Megfelel az esti kézkrémezéshez! Bár sajnos szakadt volt amikor megvettem utolsó leértékelt darabként! De nem bántam meg h megvettem,mert egyszehűen teszi a dolgát! :-) Nem szívja fel a krémet és vékony,gépben is mosható! Nagyon tetszik a színe és az is h rajta van a márkajelzés is! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

linda.labik

2014. január 5.

Hohóóóó, ez nagyon jó :) Kicsit furcsa benne aludni (éjjel használom krémezéshez), de meg lehet szokni és tényleg hatékony :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Virág-os

2014. január 5.

Kézkrémezésre nagyon jó, már régóta használom.
Kis kezemre van ahol szűkös, és van olyan ujjbegy rész ahol meg hosszú. Kellemesen puha anyagú.
Nekem is működött valamennyire az érintős telefonom vele, most is olyan van, de kisebb kijelzőjű, így azzal nem próbáltam.

Október-novemberben én is láttam még pár helyen, hogy volt 1-2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Kézkrémezésre nagyon jó, már régóta használom.

Október-novemberben én is láttam még pár helyen, hogy volt 1-2.

egifeny

2013. november 5.

szeretem ezt a kesztyut :) korabban rendes, kintit hasznaltam ilyen celokra, de mikor meglattam ezt a kiarusitason, nem lehetett otthagyni, cukibb design :)
nekem is kis kezem van, es kicsit szukos.. :D de meg epp jo, rem nem fog kinyulni... nem tetszik meg, h olyan furan van megszabva, fityeg a huvelykujjamon, mintha nem a helyen lenne...
viszont amitol "el vagyok ajulva", es estenkent az agyban neha igen hasznos lehet :D nem tokeletesen ugyan, de mukodnek vele a tapis telefonok!!! :D
megj: elvetve meg lattam itt-ott, eldugottabb helyeken :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

megj: elvetve meg lattam itt-ott, eldugottabb helyeken :)

dettcs

2013. október 1.

Jó kis kesztyű, bár tényleg kicsit kicsi. :D De a feladatát ellátja és ez a lényeg. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.