Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Lapos kontúrozó ecset szintetikus szálakkal.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

pandahapci

2018. január 27.

Leggyengébb Essence ecsetem. Megbántam a vásárlást. Ezzel nem kontúroznék, nem elég jó hozzá az ecset feje, nem az igazi. Alapozóecsetként próbáltam még, annak nem rossz, de sajnos a blender szivacs viszi a prímet ebben is. Így ő csak porosodik, de szépnek szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

pixxie94

2016. november 11.

Nem az igazi, használható, de nekem küzdelmes vele felvenni a krém kontúrt, mondjuk nem sokat kontúrozok, úgyhogy arra a pár alkalomra megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Mesi

2016. április 9.

Tettem egy próbát vele, de nem lett a kedvencem. Foltos lesz a végeredmény, mert túl merevek a szálai. Még kísérletezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.