Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 729-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 729

A körömlakk szárító szérum használatával a körömlakk 60 másodperc alatt megszárad. A pipettának köszönhetően nagyon egyszerűen adagolható, és mialatt szárítja a lakkot, a benne lévő E vitamin és mandula olaj ápolja körmöket és körömágyat.

Ár: 729 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

VidaAgi

2020. május 25.

Lakkozás után 60mp-el kopogòs körmök. Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Lakkozás után 60mp-el kopogòs körmök. Csodaszer!

titikutyus

2020. május 19.

Update: Nagyon szárítja a köröm körül a bőrt, és magát a körmömet is, töredezik, ha rendszeresen használom.

Órákat spórolok meg magamnak lakkozás közben ezzel a termékkel. Elég 1-1 pici csepp a körmökre, és nagyon gyorsan megszárítja a lakkot, még a szerintem viszonylag lassan száradó Essie és Lovely lakkokat is. A fedőlakk alá szoktam cseppenteni, a fedőlakk is gyorsan megszárad rajta. Szuper kis termék. Az összetevői felett szemet hunyok a hihetetlen ár/érték arány miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Judy1

2020. március 3.

Nagyon jól teszi a dolgát. Egy csepp elég egy körömre, és valóban hamar megszárítja. Én főleg Essence és Miss Sporty lakkokkal használtam, ezekkel kiválóan működik. Az olajos érzet megvan, amiről itt többek is írnak, a száradás utáni kézmosást mindig alig bírom kivárni! A lakk tartósságát nem növeli, és nem biztosít gél lakk hatást, de ennek ellenére is nagyon jó termék, nem tudok róla rosszat írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

orsolyanonna91

2020. január 11.

IMADOM! Egy perc alatt tokeletesen megszarad a kormom!!! Nekem az olajos allaggal sincs bajom. Fantasztikus ez a termek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

bernadettu

2019. december 29.

Nemsokára elfogy, vettem belőle utánpótlást, sajnos nem minden márka lakkjaval működik de a Catrice- szel az esetek többségében igen

Nem lakkozom túl régóta a körmöm, de nem is értem, hogy miért csak mostanában találtam rá erre a termékre.
Nagyon jó, van egy Sally Hansen lakkom, ami a világért nem akar megszáradni és amikor azt hiszem, hogy megszáradt, dehogy és belenyúlok valamibe, aminek megmarad a nyoma a lakkon.
Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Tényleg fura az állaga elsőre, hogy folyik mindenhová, de szerencsére könnyű volt használni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Ezzel a cseppel ezt végre sikerült kiküszöbölni.
Ár/érték arányban nagyon jó.

széva

2019. december 29.

Nekem bevált pedig csak a körömágyra cseppentek egy picit. Egy pipettával mind két kezemre elég. És valóban jól megszárad. Azt gondolom akinek nem vált be próbálkozzon,mert ez jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 29.

account001

2019. december 29.

Megvettem az itt olvasottak alapján, de én nem vagyok tőle elájulva. :( A körömlakkomat olyan szinten feloldotta, hogy elmászott a helyéről, pedig hagytam neki egy picike időt, hogy ez véletlenül se forduljon elő.
Mikor már kopogósra száradt a körmöm (hozzányúltam, semmi; megnyomtam, semmi) elmentem lefeküdni és reggelre mindenhol párnalenyomat.
Az olajos, ragacsos érzetet sem szeretem s legjobban, amit okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Az olajos, ragacsos érzetet sem szeretem s legjobban, amit okoz.

tomkogy

2019. december 21.

Szépen szárítja a többrétegű lakkozást, és ápolja is a körömágyat. Azonban a Douglas körömszárító cseppjét egy árnyalattal jobban szeretem, mert az nem olajos, hanem vizes állagú. Ezzel az essence-vel összeolajozok mindent magam körül, amikor használom, de elismerem, hogy működik és hogy pont az olajtartalmával ápol is, így megkapja tőlem az 5* ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 21.

Tardie

2019. november 13.

Alapdarab lett a köröm-rutinomban :) Tetszik, hogy az olajtartalma miatt a körömágyamat is ápolja, felcseppentés után (kb. 2 cseppet használok minden körömre) tényleg biztonságosabb mozogni a friss manikűrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

rosegangela

2019. október 31.

Nem rossz, valóban gyorsan száritja a lakkot, de nagyon zsiros lesz az ujjam vége tőle. Ezt leszámitva oké :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate