Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 729-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 729

A körömlakk szárító szérum használatával a körömlakk 60 másodperc alatt megszárad. A pipettának köszönhetően nagyon egyszerűen adagolható, és mialatt szárítja a lakkot, a benne lévő E vitamin és mandula olaj ápolja körmöket és körömágyat.

Ár: 729 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Brygo

2024. március 2.

Nagyon szeretem, el se kezdem nélküle a lakkozást. Tényleg szinte azonnal szárít, bár én 2 vékony rétegben viszem fel a lakkot. Szerintem aki 3-4 réteggel dolgozik, annak még ezzel is érdemes kicsit várnia használat után, mielőtt újra használná a kezeit :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

vvv

2023. december 28.

Nagyon szeretem. Gyors és nagyon hartékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 28.

Nagyon szeretem. Gyors és nagyon hartékony.

Csipetke

2023. november 21.

Szerintem nagyon jól működik. Tényleg gyorsan szárítja a körömlakkokat. Ha több réteg van akkor is. Alaplakk két réteg szín és fedőlakk. Tetszik, hogy ilyen olajos kicsit és így betudom masszírozni a bőrömbe . Már másodjára vettem újra és még fogom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 21.

nikiii.*

2023. november 21.

Nem gondoltam, hogy működni fog, de működik. Akkor használom, amikor kevés időm (értsd: max egy órám) van lakkozásra, és az alaplakk, két réteg szín, fedőlakk kombó nem akar megszáradni. Változó, hogy mennyire hatékony, általában a régebbi lakkjaimnál teljesít gyengébben, gondolom azért, mert azokat nem tudom olyan vékony rétegben felvinni, mint az újabbakat. Hamar kopogósra szárítja a lakkot, viszont érdemes óvatosan bánni a körmökkel ezután is, mert azért kell idő, hogy teljesen megszáradjon az összes réteg. Ha baj van vele, inkább felgyűrődést vagy nagyobb sérülést szoktam tapasztalni, ha nagyon belekapok valamibe, de arra jó, hogy nem kenődik el minden, ha írni szeretnék vagy valamihez hozzá kell érnem. Tesztelgetek még tovább, viszont mindenképp érdemes kipróbálni -- nem is vagyok benne biztos, hogy találok az én elvárásaimnak megfelelő terméket ebben a kategóriában, amit felviszek a négy réteg körömlakkra, és mehetek vele barkácsolni. :D

update: Essie és Catrice lakkokkal most már biztosan tökéletesen működik, viszont érdemes rá figyelni, hogy hosszútávú használatnál iszonyatosan szárítja a körmöket. Nem értettem, hogy mi a baj, de aztán megvilágosodtam -- az elmúlt hónapokban heti egyszer használtam, és annyira kiszáradtak a körmeim és a körömágyam, hogy elkezdett függőlegesen feltörni néhány körmöm. Így szerintem nem érdemes rendszeresen használni, de néha megmentő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 21.

katalinmester13

2023. augusztus 3.

Biztos lakkfüggő is, de nekem nem szárította meg express a körömlakkomat. 60 másodperc alatt sem, és több idő elteltével sem. Beletörődve ebbe, csak az ápoló hatása miatt használtam. Elég hamar elfáradt a pipetta gumi része, egyszerűen csak kiszakadt vagy nem tudom, mi történt vele. Nem kellett csavargatni a tetejét, csak kiemeltem a pipettát. Szépen lassan elpárolgott. Így már pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

jibjab

2023. március 18.

Nagyon jó, bár a lábkörömre több régtegben felvitt, sűrűbb lakknál azért érdemes várni egy picit és nem rögtön zoknit/cipőt húzni, de lényegesen lerövidíti a száradási időt. Egy-vagy két vékony réteg lakkal azonnal elbír. Másodjára veszem újra, a manikűröshöz/pedikűröshöz is visszem magammal, így nincs para a lakkozás miatt és nem kell órákat még ott ücsörögnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. március 18.

vecserichili

2023. március 15.

Az egyetlen hibája, hogy hamar elfogy. Heti egyszer lakkozok, de így is max két hónap. Jó lenne nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 15.

Sylvi919

2022. április 28.

Nekem bevált. Én úgy használom, hogy miután a fedőlakkot felkentem várok 20 percet és aztán csepegtetem a körmeimre. Így pikk pakk megszárad :D azonnal nem tenném rá, félek, hogy akkor a tartósság rovására menne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Kiinga0510

2021. november 26.

Nekem nagyon bevált. Nem kell órákat várni, hogy megszáradjon a körmöm. Lényegesen lerövidíti a száradási időt.
Talán annyi hátránya van, hogy olajos, ami nyilván nem baj de én nem szeretem az olajos, zsíros érzést a kezemen. Ettől függetlenül, ha elfogy biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

duchess_g

2021. szeptember 13.

Működik, de használtam már más hasonló drogériás körömlakkszárítót is (csak azt már nem gyártják), ami sokkal megbízhatóbb volt, szóval nem annyira jó minőségű. Ennél még egy fél-egy óráig tényleg nagyon kell vigyázni a körömre, amit előtte használtam, azzal pár perc után több mindent lehetett tenni-venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate