Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 729-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 729

A körömlakk szárító szérum használatával a körömlakk 60 másodperc alatt megszárad. A pipettának köszönhetően nagyon egyszerűen adagolható, és mialatt szárítja a lakkot, a benne lévő E vitamin és mandula olaj ápolja körmöket és körömágyat.

Ár: 729 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Saroltaa

2021. június 10.

Nem ertem. Mindenkinek bevalt, az ertekelesek alapjan vettem meg, de nalam semmit, de konretan semmit nem csinal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

duchess_g

2021. június 8.

A Bourjois hasonló termékét már nem találtam a drogériákban, úgyhogy rá esett a választásom. Nem bántam meg, hozza ugyanazt a szintet fele vagy harmad áron. Pár perc alatt megszárítja a három réteg lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

lenizsu

2021. május 1.

Sokáig kamunak hittem ezt a terméket. Mióta használom, látom, hogy vannak előnyei és hátrányai is a terméknek. Tényleg meggyorsítja a körömlakk száradását. Ezzel egyidejűleg rövidebb ideig maradtak a lakkok a körmeimen, mint amikor a levegőn száradtak. Használata után sokkal több hidratálást igényelt a körömágy területe, mint korábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

Bambi80

2021. április 13.

Én őt felvenném a kötelező minden körömlakkot használó és siető nőnek listára.
Pillanatokon belül megszakítja a lakkot.Par csepp de leginkább egy elég, Többször szoktam átlakkozni a körmöm esni sem réteg felvétele után cseppentem.Nayon szeretem,a gyors eredményt különösen.
Már nem tudom hányszor vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Én őt felvenném a kötelező minden körömlakkot használó és siető nőnek listára.
Már nem tudom hányszor vettem újra

Szabincsepp

2021. január 27.

Nekem három rétegben is extra gyorsan szárított, nagyon pozitív meglepetés volt. A fűtött szobában mostanában a legdrágább körömlakkjaim is buborékosan száradnak, most ezzel csak egy körmöm lett bubis. (BTW ha van valakinek tippje a buborékok ellen, akkor nagyon boldoggá tenne, ha megosztaná :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Ppangi

2021. január 21.

Életmentő minden lakkozós csaj számára! Mióta használom nem kell időt keresnem a lakkozásra a két gyerek mellett. Két réteg lakk, fedőlakk után minden körömre egy csepp és kb 15-20 perc és bármit csinálhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

ezustbarack

2021. január 19.

Két réteg szín, egy réteg fedőlakk, egy ujjamon még csillámos lakk is - ez a cucc pedig mindent szupergyorsan megszárított! Talán a sima színre inkább két perc kellett, mint ahogy reklámozza magát a termék, és a csillámos száradásához is inkább 10-15, hogy koppanós legyen, de hol van ez a korábbi több órás száradásoktól? Na meg nem is emlékszem, mikor mertem utoljára két rétegnél többet kenni a körmeimre... estefelé festettem, gondoltam még az ágy egy kicsit nyomot hagyhat rajta, de reggelre semmi. Nem értem, eddig hogy nem tudtam erről. Alig várom, hogy újra használhassam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Makk Zsuzsó

2020. november 23.

Tényleg életmentő. Nekem 1 csepp/kéz elég eloszlatva. Olcsó, mindenképp must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

VidaAgi

2020. május 25.

Lakkozás után 60mp-el kopogòs körmök. Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Lakkozás után 60mp-el kopogòs körmök. Csodaszer!

titikutyus

2020. május 19.

Update: Nagyon szárítja a köröm körül a bőrt, és magát a körmömet is, töredezik, ha rendszeresen használom.

Órákat spórolok meg magamnak lakkozás közben ezzel a termékkel. Elég 1-1 pici csepp a körmökre, és nagyon gyorsan megszárítja a lakkot, még a szerintem viszonylag lassan száradó Essie és Lovely lakkokat is. A fedőlakk alá szoktam cseppenteni, a fedőlakk is gyorsan megszárad rajta. Szuper kis termék. Az összetevői felett szemet hunyok a hihetetlen ár/érték arány miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate