Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömragasztó végét erősen nyomd a körmödhöz úgy, hogy egy csepp ragasztó kifolyjon, ami egyből eloszlik a körmödön, így könnyen és precízen el tudod helyezni a kiválasztott műkörmöt, vagy körömdíszító kövecskét. Ha a körmöd egy kicsit beszakadt, akkor óvatosan csepegtess egy kis mennyiséget a sérült területre, és várj, amíg megszárad, kicsit reszeld össze, majd lakkozhatod is.

victorika

2014. november 21.

Nagyon nehezen tudtam használni, nem a kellő mennyiség jön, és nem elég tartós, és hatékony a körmökön! Ráadásul hamar beszárad! Lányok, ha ajánlhatok valamit, akkor a Moyra ecsetest vegyétek ehelyett! Nem fogjátok megbánni!

diahlin

2012. október 24.

Épp most szárad a körmömön. Magában nem sokat ér, de pici körömtapasszal (ami helyett elvileg egy darab teafilter is megteszi) egész jól tart. A hegyét be kell nyomni, akkor jön belőle ragasztó, és könnyebb vele dolgozni mint a rendes pillanatragasztóval. Egy éve van meg, és sajnos sokszor használtam.
Igazából nem vagyok híve a körömragasztgatásnak, de annyira szétmentek a körmeim egy kötelező kemikáliától, hogy hosszában meg a felénél keresztbe szakad be, és nem tudom annyira levágni. Azért jó segítség ez a kis cucc ezekben a vészterhes időkben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Adrus03

2012. július 21.

Megvettem es kb ragaszto sem jott ki belole....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Megvettem es kb ragaszto sem jott ki belole....

Orchid

2012. június 18.

Zselélakk van a körmeimen, de ha nem jutok el időben a körmösömhöz és be van szakadva a körmöm, akkor muszáj valahogy a helyén tartanom, ezért vettem ezt a vackot. Igazából még azt a 99 Ft-ot se érte meg, mert alig lehet kiszenvedni egy kis ragasztót a tubusból, be is szárad rögtön, de maga a ragasztó szinte semmit sem tart. Az összetevői alapján alig tér el egy átlagos pillanatragasztótól, úgyhogy tulajdonképpen nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.