Essence

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 darab   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rocketqueen, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   4 darab
Kategória:   Ecsetek

Különleges szivacs, ami pontos és biztos felhelyezést biztosít.

petra095

2018. augusztus 6.

A kialakítása tetszett, minden pontot el lehetne vele érni csak hogy nem tudja normálisan eldolgozni az alapozót, ha csak egy apró pontot akarok korrigálni akkor teljesen leviszi a festéket. Víz hatására sem csinál semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Zsan31

2018. február 10.

Tegnap vettem és nagyon elégedett vagyok vele már most (nem a képen lévőt, hanem az új dizájnosat, de hasonlóan rózsaszín és szivecske). Ráadásul szuper áron csíptem meg, mert a Müllerben az eredeti 749 Ft helyett most fele áron volt a kifuttatás miatt. Korrektor felvitelére használom a szem alá és jól működik a belső szemzugban is. Eddig folyékony korrektorral próbáltam ki és azzal nagyon kompatibilis. Puha, nem szívja fel a korrektort, szépen eldolgozható vele a termék illetve annyira aranyos a kinézete. Sajnos kilóra megtudja venni a kis lelkemet az Essence a termékeivel, mert hatalmas cukiságfaktor van bennük állandóan (legtöbbször jól választok tőlük). 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

szaboadrienn96

2017. augusztus 20.

Jó kis termék. Jól lehet vele alapozni, könnyű mosni, és a tartóban nem koszolódik. Annyi a negatívum, hogy nagyon magába szívja az alapozót( bár mondjuk a legtöbb szivacs úgyszintén). Kontúrt is nagyon szépen el lehet vele dolgozni. (De legközelebb az essence új kijövő szilikonos alapozószivacsát szeretném kipróbálni, hogy azzal tényleg jobb-e az alapozás, főleg abból a szempontból, hogy magába szívja-e). Ettől függetlenül az árát nagyon megéri, főleg, hogy 2 db van benne, így ha épp nincs időd kimosni( vagy megvárni amíg megszárad), a másikat tudod használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

0bikbik0

2017. április 16.

Jól átvágott ez a szivacs :-) Látszólag kis szivecske alakú, de középen perforált, és így tényleg 4 db csepp alakú szivacska ez tulajdonképpen.
Méretéből adódóan (is) alapozásra szerintem is alkalmatlan. De korrektorhoz pl. nekem deális. Finom, puha, nem szív fel sok korrektort, így gazdaságosan lehet adagolni, szépen teríti azt. Biztos van jobb ilyen kis szivacska is, de ez olyan cuki, és olcsó is... én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

rocketqueen

2017. január 5.

Alapozáshoz nem használnám, ahhoz icipici, de a krémes kontúrt ezzel tudom szépen eldolgozni az orromon, a szemem alatt és a szemöldökcsontomon. Szerintem az anyaga is jó, nem túl durva és a nehezen hozzáférhtő helyekre pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.