Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 19.

Kategória:   Egyéb

"Az elragadó, igéző pillák garantáltak a lashes to impress műszempillával! A műszempillát helyezd a szem külső részére, hogy kihangsúlyozza, sűrűbbé tegye a saját pilláid."

Műszempilla ragasztót tartalmaz.

zsofbar77

2020. december 27.

Ugyanilyet vettem, csak kicsit más csomagolásban.
A hozzá kapható ragasztó jól használható, nagyon tetszik a végeredmény. Azokra az időszakokra vettem, amikor kicsit ritkásabb a szempillám, ilyenkor pedig kevésnek érzem a spirált. Elsőre fél óra alatt sikerült felrakni, remélem azért idővel jobban fog menni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Ugyanilyet vettem, csak kicsit más csomagolásban.

szofka77

2020. október 15.

Legeleszor egy nemet instagramos shopping blogos oldalon lattam, de nem ezt csak ugyanilyen stilusu pillat. Azonnal megvettem, a latvany utan, amúgy is imadom a cicas muszempillakat amikor epitettek magamnak akkor is ilyen fazont kerek mindig. Nagyon szep pilla, magaban is szemhej smink nelkul, de meg szebb pici cicas kihuzott szemmel es a szemhej sarkaban kis sminkkel meg dogosebb tekintetet mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

zsembesluca

2019. január 12.

Full best!imádom, fél pillanat alatt felrakom, iszonyú könnyű vele dolgozni, hogy csak félsoros. Szép, természetes, miért nem látok már sehol?? :( best műpilla!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

JErzsi

2019. január 12.

Nagyon szeretem, alkalmakra használom, könnyű feltenni (pedig nincs nagy gyakorlatom), a ragasztójával kibírja az egész napot. Nagyon szép, természetes eredményt kapok, nem ordít, hogy méteres pillákat viselek, a saját pilláimat teszi dúsabbá. Az egyetlen negatívum, hogy tényleg elég nehezen lehet róla leszedni a ragasztót úgy, hogy ne sérüljön a pilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

missmomsen

2018. október 27.

Ket dolog jo benne: a hossza termeszetes es nincs muanyag fogasa sem. Viszont a formaja nem valt be, tul egyenes. A ragasztoja nehezen szaradt, a pillakat pedig mar aznap le kellett vennem, mert kezdtek leesni... a ragasztomaradvanyokat pedig lehetetlenseg volt lemosni, még olajossal sem. Catricet hasznaltam eddig, az bevalt, ez viszont gáz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

random

2018. július 23.

ezen márka szempillái a legolcsóbbak, ha a kínai boltos pókpillákat nem számolom, úgyhogy mindenképpen essence pillát akartam életem első műszempillájának. és valaha azt olvastam, hogy a végepillákat a legegyszerűbb felrakni, a sorosokat nemsokkal ugyan, de nehezebb, és a tincseseket pedig a legnehezebb. Viszont, mivel szemüveges vagyok, a soros pillák eleve kiestek, mert nem szeretem, ha hozzáér a szempillám a szemüvegemhez, így ezt választottam. maga a műszempilla egyszerűen felrakható (mert félsoros), és viszonylag természetes, habár én a legelső pillaszálat egy kissé meg kellett kurtítsam, mert közelről látszott, hogy ott nem oké a helyzet. Az egyetlen probláma az lehet, ha nagyon gömbölyű szemre tenné az ember, mert nem érzem elég rugalmasnak ehhez (legalábbis a saját ragasztójával ez nagyon gyakori volt, hogy alig akart odatapadni a sarka) A ragasztója viszont nem túl hosszantartó, főleg ha kicsit is olajos az ember szemhéja. Másik ragasztóval sokkal jobban működik. viszont az én meglehetősen kerek és rejtett szememet nagyon szépen "meghosszabbítja", már-már mandula formájúnak látszik tőle, ami nagyon tetszik. szóval ár-érték arányban 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Theodora

2018. március 22.

A szopós pilláktól a hideg futkos a hátamon, szóval válogatós vagyok e téren, de ez... úúú... gyönyörű, természetes hatást kelt és nagyon egyszerű feltenni. Szomorúan látom, hogy kifutó termék, de vettem belőle vagy ötöt potom pénzekért. Meg sem mondani, hogy nem az igazi pillám, legalábbis laikus férfi szemek elhiszik, hogy a sajátom. Mégis hatalmas, hosszú, cicás pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

boni

2018. január 30.

Imádtam! Sajnos már egy ideje nem látom a rossmannban, remélem még lesz! Duo ragasztóval, akár 1 napig is fent van. Szép, mutatós, nincs mű hatása, felrakon a többi pillát pedig szempillaspirállal kifestem. Meseszép volt az összhatás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

b0rzi

2017. szeptember 18.

2x próbáltam ki eddig, még fogom, csak egyelőre leírom a véleményem.
Nos, első alkalommal idegörcsöt kaptam tőle és napközben leszedtem, egyrészt mert borzasztóan látszott, hogy félsoros, másrészt mert a ragasztó elengedte. Ezt mind úgy, hogy egy előttem szólóra hallgattam, és szempillafestés előtt raktam fel.
Pedig annyi videóban láttam, hogy göndörítés, festés, majd műszempilla...
Úgyhogy másodjára így raktam fel, így már egész jó volt, nem is szedtem le napközben, egészen tetszett meg minden, bár így is eleinte kompromisszumot kellett kötni.

A ragasztója meg kritikán aluli.............
Lehet jobb ragasztóval 5 csillag lenne, de így "örüljön", hogy csak egyet vontam le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

2x próbáltam ki eddig, még fogom, csak egyelőre leírom a véleményem.
Pedig annyi videóban láttam, hogy göndörítés, festés, majd műszempilla...

A ragasztója meg kritikán aluli.............

Diana23

2017. június 4.

Első félsoros műszempillám, sajnos volt hogy bedagadt a ragasztójától a szemem 😷, de saját hibámnak tudhatom, elég sokat bénáztam azzal az alkalommal, épp rohanásban voltam és valahogy sikerült belesikálnom a szemembe a ragit 😵. Suta én.
Egyébként nincs gondom a ragasztójával, nagyon jól tart és a legjobb, hogy átlátszó, így nem para, nem látszik, csak szépen kell a pillák tövéhez illeszteni és voila ✨
De nekem ez nem egy 5 csillagos pilla, valószínűleg az én szemformám miatt, meg a béna pilláim miatt, de valahogy elég tré a látványa szegénynek.
Inkább olyan lányoknak ajánlom, akiknek alapból dúsabbak a pilláik, így nem kandikál ki feltűnően a félsoros 😋

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.