Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. április 2.

Kategória:   Egyéb

"Az elengedhetetlen segítő a látványos, gyönyörű szempillákhoz! az applikátornak köszönhetően a műszempilla ragasztó felvitele egyszerű és pontos. A tejes-kék textúra átlátszóvá válik a felvitelkor, mely ideális a műszempillák rögzítéséhez."

Majida

2017. október 22.

1 éve megvan nekem ez a ragasztó sajnos ha felragasztom vele a szempillákat 3 napig bírja maximum szóval keresnem kell valami jobb terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Nekem nagyon jól bevált! Volt, hogy dél körül ragasztottam fel vele a pillákat és hajnali háromkor vettem le, végig a helyükön maradtak a pillák. Tartós, nem okozott irritációt sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Maja92

2017. augusztus 30.

Ez a fajta ragasztó volt egy Essence félsoros pillához, nagyon jól tart és nem okoz irritációt sem. Már kezdett elmenni a kedvem a műszempilláktól, mivel befürödtem egy a mindenki által dícsért Duo ragasztóval (azthiszem selejteset kaptam), ezzel viszont jól lehet dolgozni, este pedig könnyű leszedni.

Most látom, hogy már nem gyártják, kár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Most látom, hogy már nem gyártják, kár.

Lina14

2016. november 29.

nagyon jól tart, nekem volt, hogy le sem jött, csak 1 napra rá.. mivel a műszempilla felapplikálása problémákat okozott, szerintem azt jegelem és inkább körömdíszeknél fogom használni, úgy néz ki, azokat szépen fogja tartani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

habibi

2016. május 15.

Félsoroshoz vettem meg, nem rossz. 12 órát kibírt, esti sminkelmosásnál hideg vízzel lejött pár pillanat alatt. Tincseshez talán erősebbet ajánlanék, teljes soroshoz még nem próbáltam. Nekem az alkalmi sminkhez pont jól jött, bár tény, hogy a használata nem egyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

LakatosEstonkucser

2016. május 8.

Nos, tincses műszempillához vettem meg. Lehet, hogy csak én nem vártam túl sokat, vagy épp, hogy túl sokat vártam, de amint felhelyeztem a tincset, úgy kb. 2 perc után le is esett. Nyúlik, mint a takony, azzal nincs baj, csak hát na. Nem tart. Nem mertem felrakni az összeset így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

pillacskak

2016. március 12.

Tincses műszempillához TÖKÉLETES, De soroshoz ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Tincses műszempillához TÖKÉLETES, De soroshoz ne vegyétek meg!

eddycarnevale

2015. november 5.

Ez az első ragasztóm, így összehasonlytási alapom nincs. Lehetne tartósabb is, de egy kis türelemmel kezelhető és használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.