Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: neakardtudnihogyki, Módosítva: 2016. január 11.

Kiszerelés:   40 db
Kategória:   Egyéb

szofka77

2020. október 15.

Szeretem szep pillak ugyanolyan minoseg mint a tobbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Szeretem szep pillak ugyanolyan minoseg mint a tobbi.

exhocmomento

2018. szeptember 20.

Ár/érték arányban szupi. Maguk a pillák jó minőségűek, ügyesen felrakosgatva nagyon természetes hatást lehet elérni. A hosszabb sort én megvágtam rövidebbre, ez a művelet egy egyszerű körömcsipesszel pikk-pakk kivitelezhető. Elég erősek a szálak ahhoz, hogy ne hajoljanak-görbüljenek szana-szét, amikor megfogom őket szemöldökcsipesszel felhelyezéskor.

A saját ragasztóját használom hozzá, és semmi panaszom rá. Biztos vannak jobb ragasztók a piacon, de nincs viszonyítási alapom, nem műpillázok túl sűrűn, arra a kevés alkalomra pedig tökéletesen megfelel ez. Nem irritál, jól tart, még sosem égtem be azzal, hogy leszédült volna. :D Nap végén nyilván leszedem a sminklemosáskor, úgyhogy ilyen több-napi tartásról nem tudok nyilatkozni.

Nagyon kis pénztárcabarát, a márka ráadásul curelty-free. Szóval abszolút go-to. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Bubu96

2017. október 11.

Ő volt a legelső próbálkozásom. Nagyon szép lett a végeredmény,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Ő volt a legelső próbálkozásom. Nagyon szép lett a végeredmény,

barbigirl21

2017. október 8.

Első műszempillám. Kicsit bénáztam az elején, kellett idő, mire ráéreztem, hogy fogjam meg, milyen szögből tegyem fel :D A felső pillasorra való tincsek elsőre kicsit hosszúnak tűntek, de azért elég szépen be tudtam "simítani" őket a saját pilláim közé. Nem nagyon mertem dörzsölgetni a szemem, de egyet még így is elvesztettem, szóval oda kell figyelni rájuk. Lehet, hogy másik márka tartósabb, de mivel nekem két alkalomra is elég volt a doboz tartalma, úgy gondolom, megérte az árát (főleg, mert akciósan vettem :D). Úgyhogy egyelőre biztosan ezt fogom választani a következő bulira is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

lenochka

2017. május 28.

Életem első szempillájának őt választottam. Nekem nagyon bejött!

ESSENCE LASHES TO IMPRESS TINCSES MŰSZEMPILLA: Nagyon jó minőségű. Ha nagyon vigyázok rá, több napig is kibírja a műszempilla.

Essence Frame for Fame szempilla ragasztó: Pontosan azt kaptam, amit vártam (azaz, megbízható, gyorsan száradó, színtelenre változó műszempilla ragasztót), sőt egy kicsit többet is, mert a kiszerelést kifejezetten praktikusnak találom. Az applikátor precíz adagolást tesz lehetővé, ami fontos. Könnyű a megfelelő mennyiséget kenni a pillavázra. Az áttetsző tubus miatt pedig látszik, hogy éppen mennyi van vagy már nincs a kincsből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Életem első szempillájának őt választottam. Nekem nagyon bejött!

Epresjoghurt

2017. január 2.

Ez volt az első tincses műszempilla, amit használtam és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. A saját ragasztója a legjobb az eddigi 3-ból, amit próbáltam! Ha reggel felrakom a pillákat, hiánytalanul fennmarad estére is és ami még nagy előny, hogy nagyon gyorsan megszárad és egy nagyon kicsi mennyiség is elég, hogy felragadjon. A szempillák szépek, nem az a fényes, drótszerű műanyag hatás, hanem természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Lina14

2016. november 29.

első próbálkozásnak nem volt rossz, de nem éreztem rá, lehet, hogy sorossal próbálkozom előtte még, de tetszett a hatása, szerintem aranyos, de biztos nem raknám fel, csak néha alkalmakra. a benne lévő ragasztó nem valami jó, amit külön lehet kapni ezerszer jobb, azzal tart is egy pár órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

pillacskak

2016. március 12.

Tökéletes!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Tökéletes!!! :)