Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Mano1234, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Ecsetek

Legyező formájú ecset bronzosítóhoz és highlighterhez.

Bettu

2017. december 10.

Én szeretem ezt az ecsetet, az arccsontom kontúrozására használom az essence sun club matt bronzing powder-rel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

stiles

2017. szeptember 20.

Először nagyon utáltam, mert semmit nem vett fel, de végül valamiért nem dobtam ki. Most a The Balm Mary Lou-manizerrel haszálom, és azzal a highlighterrel tökéletes. De semmi mással nem működik sajnos, még a sminkelés közben lehullot szemhéjpúdert sem söpri le rendesen. Egyébként nagyon olcsó, könnyen tisztítható. 3,5-öt adnék neki, de olyan nincs, szóval 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Black Fairy

2017. április 14.

Semmit nem ér...Nem veszi fel a highlightert, illetve semmilyen anyagot, szem alól smink leseprésre se vált be nekem se...Imádom az essence ecseteket, sok messze jobb, mint a drágábbak, de ez katasztrófa...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

AkInImOd

2016. november 11.

Mérges vagyok, hogy ez ennyire drága volt a többi, amúgy szuperül működő Essence ecsethez képest. Ez az ecset viszont túl vékony, nehezen lehet vele felvenni highlightert, de a lehullott smink lesöpréséhez kevés. Ha valakivel dúsabb lenne az ecsetszálak sűrűsége, akkor már alkalmazható lenne. Ha csinálok egyszer valami csillámporos lakkozást, akkor a lesöpréshez talán alkalmazható lesz - de addig is pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

pixxie94

2016. november 11.

Túl vékony és kevés a szála, nem nagyon használom, maximum lepergett szemhéjfestéket szoktam lesöpörni vele, arra megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

eperkeszederke

2016. szeptember 7.

Vegyesek az érzéseim egyenlőre. Nem rossz, nem rossz, de... nagyon kevés highlightert vesz fel és nehéz is felapplikálni a terméket az ecsetre, szóval nemtudom.. nem vagyok elájulva tőle, nagyon cuki a dizájn de ez most valahogy nem jön be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Mesi

2016. április 9.

Nagyon kis helyes, igazából ezért vettem meg (no comment). Nem rossz egyébként, szép tartása van, a szálak is puhák, annyi, hogy egy kicsit lehetne tömöttebb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.