Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Egyéb

2016 májusi limitált trendkiadás

Vizes szivaccsal felvihető, lemosható aranytetoválás. A csomagban három lapon van elhelyezve 56 darab arany-kék tetoválás.

Egy változatban kapható: 01 magic carpet ride

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

AkInImOd

2016. július 28.

Imádom :) az eredeti ára kicsit borsos volt, de annyira tetszett, hogy nem hagyhattam ott.. kifuttatáskor pedig 350 forintért vettem még kettő csomaggal.
Szép arany és kék színű tetoválások, keleties és hippis stílusban, körömre és bőrre is felhasználhatóak. Bőrön nagyon tartósak, bár némelyik kerek tetkó kivételt képez ez alól, azokat szépen sem lehetett mindig felhelyezni. A csuklón és a kézfejen viszont mindig mutatósak. A körömlakk díszítéshez kell a fedőlakkal lezárás, anélkül nagyon gyorsan lemállott ott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Vyvcsyke

2016. július 13.

Nagyon jóóóó ^^ Fent volt egész Sound idő alatt és meg se kopott, el se kenődött. Sminklemosóval gyorsan le is lehetett mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.