Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Szépítő eszközök

zsooofi

2014. november 20.

Nekem is idő kellett, amíg rájöttem, hogy működik jól. Egy videóban láttam a youtube-on, hogyan csinálják. Első lépés, hogy a fémlemezeken van egy átlátszó fólia, amit le kell szedni, mielőtt nyomdázásra kerülne a sor. Ezután egy újságpapírt rakok magam elé, ezen lesz a fémlemez. A lehúzókája helyett egy régi bankkártya is megteszi. A nyomdázót és a fémlemezt minden használat előtt áttörlöm egy kis körömlakk lemosóval.
Első lépésként felviszem a körömlakkot a fémlemezre. A bankkártyát függőlegesen tartva (!!!! fontos!) egy gyors mozdulattal a lemezről a papírra tolom le a körömlakkot. Nem mindig sikerül tökéeltesen, de ha gyakorolja az ember, akkor nincs vele probléma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

k.regi.90

2014. szeptember 5.

Ócska.. :( Már régóta szemeztem ezzel a nyomdázó szettel, és ma rászántam magam és megvettem nagy bánatomra. A lehúzója karcolja a lemezt, a festék nem marad benne, vagy fél órán keresztül próbálkoztam, egy fikarcnyi sikerélményem nem volt. Kukába pedig drága volt.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

orsipanka

2014. május 22.

Nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam, de sajnos csalódnom kellett. Először a meglévő lakkjaimmal próbáltam (egy sűrűbb bordó Astor és egy hígabb ezüst Sally Hansen), de csak majdnem sikerült, a lakk egy kis része bent maradt a mintában, hiába tisztogattam mindent. Gondoltam a saját lakkjával menni fog, vettem egy feketét. Hát az a legrosszabb! Abból konkrétan semmi nem megy át a nyomdázóra. 5-ször megpróbáltam, abból 4-szer semmit nem vitt fel 1-szer egy minimális töredéket. Addig már el sem jutottam, hogy a nyomdázóról a körömre nyomjam. Ennyire béna nem lehetek. Segítsetek, hogy működhet??? Csak én nyúltam volna bele lejárt lakkba?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Maddie

2014. március 6.

Kontrollálhatatlan körömlakk mániám ellenére ez az első körömnyomdám. :)
Minden része tökéletesen használható, nagyon szépen el lehet vele készíteni a lemezkén lévő mintákat. Jó a lehúzó is. Miután megvettem, és olvasgattam a sima essence-es körömnyomdánál írt véleményeket, megijedtem, hogy ezzel is problémák lesznek, de minden tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Kontrollálhatatlan körömlakk mániám ellenére ez az első körömnyomdám. :)