Essence

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,68 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. október 20.

Kiszerelés:   7,68 g

A limitált Magical.Mystical.Me kollekció része

12 csillámos és matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Kremcica

2020. április 3.

Mikor megláttam tudtam hogy ezt a palettát nekem találták ki, be kell szereznem. A külső ABH-re hasonlító bársonyborítása, a szín-összeállítása hasonló a Norvina pallettához bár ahhoz képest kicsit melegebb tónusú. Emiatt és mert az eredeti Norvinát is megvettem egy ideig még a zsibire is felraktam hátha gazdára talál. Végül maradt és a mostani szobafogságban elkezdtem ezt használni. Sajnos a minősége nagyon vegyes. A csillámosak (legnagyobb bánatomra mert azt gondoltam anno hogy metálos színek) többnyire peregnek, szárazak és potyognak talán két szín az ami hozza a szintet. A mattok is hasonlóak, van amelyik szépen teljesít és van amelyik úgy porol mint egy eredeti ABH sem. Alap mindenképp kell alá főleg a csillogós színek miatt, de még így is előfordul hogy pár óra múltán a szemem alatt köt ki a festék fele. Limitált kiadás volt így már nem lehet kapni, de nem is ajánlanám. Ránézésre szép, használatra túl macerás. Sokkal jobb minőségű palettái is vannak az Essencenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

xMakeupAddictx

2019. október 24.

Bársonyos borítása nagyon tetszik a palettának, szép lilás sminkeket lehet vele csinálni. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Natalie

2019. október 21.

Rég volt ilyen gagyi festék a kezemben. A matt színek használhatatlanok,engem nem zavar ha egy festék porol(főleg egy matt),de ez ha csak ráteszem az ecsetet és meg sem mozdítom,már felszedtem egy csomó anyagot. Ez nem lenne baj,de száraz az egész és a pigmentációja szinte a 0-val egyenlő. Száll a francba az egész. A fényes ,csillámos színek egy fokkal jobbak,ecsettel semmire nem lehet menni velük,az ujjunkkal felvihetőek azért. De hamar csak a képünket beterítő csillámok maradnak. Egy nagy kalap ...az egész,ami érthetetlen,mert tudtak highend minőségű festéket is gyártani már. Szerencse, hogy a termékhez feltöltött kép köszönő viszonyban nincs a valósággal, mert így kevesebben dobnak ki rá pénzt. Egy fillért nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.