Essence

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,68 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. október 20.

Kiszerelés:   7,68 g

A limitált Magical.Mystical.Me kollekció része

12 csillámos és matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

1800 Ft - Essence Magical.Mystical.Me. Eyeshadow Palette
Ár: 1800 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: lásd leírás, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/MPL automata
xMakeupAddictx

2019. október 24.

Bársonyos borítása nagyon tetszik a palettának, szép lilás sminkeket lehet vele csinálni. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Natalie

2019. október 21.

Rég volt ilyen gagyi festék a kezemben. A matt színek használhatatlanok,engem nem zavar ha egy festék porol(főleg egy matt),de ez ha csak ráteszem az ecsetet és meg sem mozdítom,már felszedtem egy csomó anyagot. Ez nem lenne baj,de száraz az egész és a pigmentációja szinte a 0-val egyenlő. Száll a francba az egész. A fényes ,csillámos színek egy fokkal jobbak,ecsettel semmire nem lehet menni velük,az ujjunkkal felvihetőek azért. De hamar csak a képünket beterítő csillámok maradnak. Egy nagy kalap ...az egész,ami érthetetlen,mert tudtak highend minőségű festéket is gyártani már. Szerencse, hogy a termékhez feltöltött kép köszönő viszonyban nincs a valósággal, mert így kevesebben dobnak ki rá pénzt. Egy fillért nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Kremcica

2019. október 18.

Mikor megláttam tudtam hogy ezt a palettát nekem találták ki, ha tudom be kell szereznem. A külső ABH-re hasonlító bársonyborítása, a színösszeállítása csodálatos. A festékek minősége jó, pigmentáltak bár porolnak mint egy ABH. :) Ami miatt nem lesz kedvencem hogy a felső sor színei mind csillámosak (még ha apró mikrocsillámos is) és nem metálosak. Én azt jobban preferálom. A tartósságával nincs gond, de a porolása miatt alap mindenképp kell alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.