Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: SzTellsIt, Módosítva: 2017. január 8.

Kiszerelés:   4 db

A felragasztható szemhéjtus természetes hatást kelt, mégis ellopod vele a show-t. A könnyen feltehető, többször használható szemhéjtus ezüst és arany színekben segít hozzá, hogy tökéletesen ragyogj!

SzTellsIt

2016. október 28.

Már tudtom szerint nem kapható, de netről még rendelhető. Nagyon rá voltam pörögve, egy Rossmann-ban vettem 200 Ft-ért kb. Nagyon izgatott, hogy miként fog helytállni a két metálos felragasztható "bigyula". Nos, sehogy. Egyszerűen nem ragad oda a szemhéjhoz. Nemhogy többször, egyszer sem tudtam felapplikálni, pedig száraz volt a szemhéjam. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.