Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2017. március 21.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Öntapadós körömmatrica a metálos körmökért. Segítségével trendi mintákat készíthetsz körmeidre.

bettina28

2018. szeptember 19.

Én is akciósan szereztem be, annyit megértek. Picit körülményes feltenni, nekem nem akart annyira odatapadni a körmökhöz, illetve gyakran felváltak a csíkok. Hamar le is jöttek akármennyire is fedőlakkoztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

pandahapci

2018. január 27.

Akciósan szereztem be őket, tényleg szépen fel lehet dobni egy egyszerű körmöt is vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.