Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Szuper könnyű kreatív hajkoronát, fonásokat készíteni a mini hajgumikkal. választhatod a visszafogottabb színeket vagy a feltűnőbb árnyalatokat. A hajgumikat praktikus cipzáros tartóban találod, mely összesen 100 mini hajgumit tartalmaz, szürke, pasztell árnyalatokban és átlátszó változatban."

Vanília

2018. október 20.

"Jobb későn, mint soha"-felfedezés nekem ez a mini hajgumi. Sokszor befonom a hajam és mindig irritált a vastag gumi a vékony fonatban. Végre rátaláltam erre a megoldásra, amit imádok. Az átlátszó vagy a szőke hajra való változata szinte nem is látszik a hajban, nem húzza a szálakat és ha nem is olyan tartós, mint a normál gumik (max 2-3 hordásra jó nálam egy-egy minigumi), teljesen megbízható, azaz nem csúszik ki, nem szakad el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.