Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2db/csomag   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lora, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Kiszerelés:   2db/csomag
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A csomag kettő darab hajgumit tartalmaz, melyek úgy lettek megtervezve, hogy ne hagyjanak nyomot a hajadban, semmiféle törést ne okozzanak. A hajgumik ráadásul vízállóak, így ideálisak sportoláshoz is.

vadvirag919

2016. január 27.

A böhöm mennyiségű és hosszúságú hajamat egész jól megfogja. Egyszer, max kétszer. Utána kicsit nyúlik és hagyni kell visszaugrani a korábbi formájába. Kicsit lehetne erősebb, pár óra után hajlamos a fejtetőn összefogott konty a nyakamban lenni, és ugyanúgy meg is marad a nyoma mint egy sima hajguminak, talán csak szebb hullámban. Se nem jó, se nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Black Fairy

2015. július 25.

Ajándékba kaptam egyet...nekem nagyon rövid hajam van, szóval nem tudtam osszefogni, de gondoltam elteszem... A frufrumon kipróbáltam...kényelmesen fogott, de kiszedni csak úgy tudtam, hogy tépte a hajamat...

Számomra egyelőre használhatatlan, de egy kb száz forintos bármilyen hajgumi jobb, mint ez...ajándék volt, ezért nem pénzkidobas, de én hosszú hajjal se venném meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

summergirl21

2015. július 25.

Imádom, nem töri meg a hajat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Imádom, nem töri meg a hajat!

Lora

2014. november 25.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ugyanis eléggé hosszú a hajam, otthon mindig össze kell fognom, hogy ne zavarjon. Ha másod-, harmadnapos a hajam, akkor nem marad benne a hajguminak a nyoma, viszont ha aznap mostam ki, ez is ugyanannyira megtöri, mint bármelyik másik hajgumi. Sajnos hajlamos kinyúlni is már pár használat után, nekem háromszor ér körbe a hajamon, így a nyakamnál egy nagyon laza ejtett copfba lehet csak összefogni vele. Kizárólag otthoni használatra ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.