Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 19.

Kategória:   Hajformázók

habibi

2016. május 15.

Nekem bevált, egészen addig, amíg el nem vesztettem. Sajnálom, mert a kis neszeszeremben pont elfért, nem igényelt túl nagy karbantartást, viszont az összecsukásnál volt problémám nekem is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

Khaleesi

2015. november 3.

Épp olyan, mint a többi hasonló összecsukható fésű, bár van ami jóval vastagabb anyagból készült, ez talán kicsit vékonyabb. Utazáshoz praktikus de egy táska alján abszolút nem örök életű. Mint kb mindig, nekem a tükör ragasztása hamar elengedett és sajnos egy idő után már össze se záródott rendesen. Sajnos rengeteg féle képpen ment már tönkre ilyen utazós fésűm. Felfrissíteni a hajat jó, viszont rendes fésülködésre sok esetben nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.