Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Regi108, Módosítva: 2016. október 7.

Használatával a pillák extra hosszúak, dúsak, és vastagabbak lesznek.

TimyeK

2018. július 5.

Körömlakk mellé kaptam ajándékba. A keféje nagyon jó, nagyon szépen dúsította és szétválasztott a pillákat, viszont potyogott, kenődött a nap folyamán... Gyorsan be is sűrűsödött a festék, ettől kezdve alig lehetett használni, majd szépen be is száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Linuxo

2016. július 22.

Csomósodott a szempilláimon, és csúnyán le is potyogott, nekem ez nem fér bele...
Soha többé nem venném újra, ha utánam dobják ingyen se kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Soha többé nem venném újra, ha utánam dobják ingyen se kell.

Nikonik

2015. április 25.

Szintén a körömlakkos akció során kaptam és akkor viszonylag elégedett voltam vele és ezért amikor később láttam,hogy nagyon olcsón ott van az akciós kosárkában akkor újra is vettem,de sajnos a második tapasztalat már az,hogy csomósodik tőle a pillám és sajnos eléggé potyog is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Lory

2014. július 29.

Az elsőt én is körömlakkhoz kaptam ajándékba még télen,aztán a lakkos akció nélkül is újravettem 2-szer.A keféje ami bejött,meg kb 1 hónapig jól teljesít,aztán kezd kicsit besűrűsödni a festék és utána már kell ügyeskedni rendesen,hogy csomómentesen,göbök nélkül fel lehessen vinni.Túl drámai pillákat nem varázsol,egynek jó alapon-történtek a vásárlások,volt már jobb spirálom is de sokkal rosszabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

gittus24

2014. július 10.

Az egyik leggagyibb szempillaspirál amit valaha használtam. Összecsomósodik tőle a pillám és 1 óra múlva már a szemem alatt van a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 10.

virumiru

2014. február 24.

mikor először kipróbáltam,csak lestem hogy hova lettek a szempilláim...konkrétan az a kevés is "eltűnt" ami volt,teljesen egybe tapasztotta egészet.ha van rá időm akkor vagy másik kefével használom,vagy fél órát szöszölök azzal hogy kifésüljem a szempilláimból a csomókat meg a felesleges festéket.egyértelmű hogy egy forintot se ér:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

JeanettePrincess

2014. február 24.

Konkrétan borzalmas. Akciósan vettem, az az egy vigasztal. Összetapasztja a pilláimat, csomósodik, és nem is igazán tartós. Az egyetlen pozitívuma talán, hogy egészen fekete. Azért, hogy mégse legyen teljes pénzkidobás, most egy másik kefével használom, úgy nem olyan rossz. De az eredeti kefe tényleg szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

mimoza93

2014. február 20.

Nem nagy szám...Kicsi pillák, ragadós és nap végére a szemem más részein is megtalálható.Volt már jobb az biztos:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Oraculum

2014. február 10.

Szépen lehet viselni, de nem csinál műszempilla-hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Szépen lehet viselni, de nem csinál műszempilla-hatást.

cicaslany91

2014. január 29.

Semmi mást nem csinál a szempilláimmal, csak jól összetapasztja őket..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Semmi mást nem csinál a szempilláimmal, csak jól összetapasztja őket..