Essence

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. július 3.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Csodáltos műszempillák, melyekkel hihetetlen benyomást kelthetsz.  Egyszerű használat - sokkoló eredmény. A készlet a hozzá való ragasztót  is trartalmazza. Könnyen eltávolítható.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Babika20

2021. december 20.

Hirtelen felindulásból vettem meg. a ragasztó nem volt rossz, a szemem nem volt rá érzékeny, de ha egyszer megbontod, utána nem lehet visszazárni, kuka kb.. A pilla elég műanyagos, vágni is kellett belőle, de ez sok esetben így van, mindenkinek más a szemformája, mérete. Eltávolítani nem volt nehéz. Nekem 1-2 órát volt csak fent, arra jó volt. Nem ezt venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Lauraaa66

2021. december 10.

Ő volt az első műszempilla, amit valaha megvettem.. Kb semmi nem volt jó, a minősége borzalmas, ráadásul túl nagy volt és megpróbáltam kivágni belőle de mégrosszabb lett, azonnal kidobtam. Semmiképp nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Bearbunny

2020. július 14.

Megvettem, de minek. Nem tudtam felrakni egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Megvettem, de minek. Nem tudtam felrakni egyáltalán.

fbrigi

2019. április 12.

Túl mű, túl hosszú, nehéz feltenni, vágtam a hosszából, úgy szebb hatást értem el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Brbgi

2018. július 18.

Nekem nem jött be. Szörnyen mű és felrakni sem lehet rendesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Nekem nem jött be. Szörnyen mű és felrakni sem lehet rendesen.

dynah13

2018. június 26.

1-2x hasznaltam, de nem lettunk joban. Nem ugy allt, ahogy szerettem volna, nehez feltenni, a ragasztojat mondjuk nem probaltam, mas ragasztot hasznalunk. Lehet, hogy mas szemehez jobban illeszkedik, nekem nem jo. Nem veszem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Normankaa

2017. november 17.

Borzalmas! Én már tényleg kipróbáltam mindenféle szempillát, de ezt még felrakni se tudtam rendesen. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Szidy

2017. szeptember 27.

Szerintem nagyon jó és szép. Bár nem ez a fajta van meg. Ez egy kicsit mű, mintha nem lenne annyira természetes. Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Vandabudai

2017. február 21.

Én nagyon csípem ezt a szempillát, persze csak bulikba, szeretem, hogy csinálok egy szép szemsminket, feldobom rá a szempillát, tus se kell, és kész is a buli smink, ami nagyon ütős, kiindulva abból hogy ez nem egy természetes hatást kölcsönző szempilla, néha már unalmas a tus, ez pedig remek alternatívát nyújt, habár alapból nem a saját ragasztóját használom, néha, hozzá nyúltam, amikor nem volt más, és teljesen jó, ott marad a szempilla, nem mozog el, hamar száraz, kellemes érzést nyújt, csak minimálisan nehezíti a szempillákat.
Számomra, sok másik műszempillával ellentétben, az íve nagyon jó, ívesebb mint a többi szempilla, így nem kell 5 percig azon szenvedni hogy még a műszempillát is kispirálozzam, mert nem egyforma a természetes és a műszempilla íve.
A felhelyezés is szuper egyszerű, bár ez nem a szempillán, hanem a gyakorlaton múlik, én kb 10 másodperc alatt felpattintom, de hozzáteszem, sűrűn használok műszempillát.
A huda beauty szempillái után, ez a második amihez a legtöbbször nyúlok:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

A huda beauty szempillái után, ez a második amihez a legtöbbször nyúlok:)

szandra0125

2017. január 28.

Van több típus, de számomra mindegyik elég természetellenes hatású. Ragasztója szerintem nem rossz, simán kibír egy éjszakát. Középiskolás koromban 1-1 buliban tökéletesen helyt állt, de ma már eszembe sem jutna megvenni. Manapság már nem sokkal drágábban lehet kapni ennél szebbeket! 3*-ot azért kap, mert régen gyönyörűnek éreztem magam tőle...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.