Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Üres paletta, amelybe a 2017 tavaszán érkező "My Must Haves" kollekció darabjait válogathatjuk össze.

A kollekció részét képezi 20 szemfesték, 5 pirosító, highlighter, bronzosító, fixáló púder, ajakkrémek.

Használata egyszerű: válogasd össze a kedvenc termékeidet és pattintsd a palettába.

Kapható 4 és 8-as méreben.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence My Must Haves  Paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: 1-2 alkalommal használt , Helyszín: Jászberény/Budapest , fizetés: Posta, FoxPost előre utalás
Ár: 500 Ft , Eladó: GretaVegso
Állapot: új, egyszer használt, Helyszín: Kisvárda, fizetés: posta, banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mirabylia

2019. július 5.

Az elgondolás tetszik. Az anyag minősége lehetne jobb, illetve lehetne minimálisabb a helykitöltése. Viszont szeretem, hogy kedvemre való púdereket vihetek magammal. Egy utazás, nyaralás során kifejezetten beválik. Olyankor kicsit bosszantó, hogy foglalja a helyet, de jó, hogy nem mászkálnak a kis mono-k szerte, és biztonságban tudom szállítani őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

chi0731

2019. január 28.

Én négyes és nyolcas verziót is vettem leértékelve.
Hétköznapokra a négyes verziót használom, a legszükségesebb darabokat belerakva.
A nyolcas inkább arra használható, ha utazok és több dolgot is szeretnék vinni. Sajnos a nyolcas kiszerelés indokolatlanul nagy lett, így az kevésbé használható a mindennapok során.
De így is nagyon tetszik az ötlet, és a négyes palettát már egy éve hordom mindennap magamnál, és még nem tört el, csak egy kicsit karcos lett a teteje, így a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Én négyes és nyolcas verziót is vettem leértékelve.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Az elképzelés tetszik, a megvalósítás már kevésbé. A 4-es méretet vettem meg, és cuki meg minden, de irreálisan nagy helyet foglal a táskámban, pár nap után kivettem a palettából azokat a szemhéjpúdereket, amiket használok, és külön hordom őket, úgy sokkal praktikusabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kence123

2018. július 29.

Már régóta kerestem egy rózsás palettát de sose találtam meg a megfelelőt. Mindben volt egy pár szín amit tudtam hogy úgyse fogok használni ezért nagyon bejött ez az elképzelés. Nekem a 8 as van meg amiben 3 pirosító(szemhéjpúderként is megálják a helyüket, 1 bronzer(szintén jó szemre is), 3 szemhéjpúder és egy highlighter található. Egyedül a highlighterben csalódtam nem tul pigmentált de szemre ezt is el tudom használni. Elég nagyok a beleilleszthető termékek úgyhogy biztos sokáig elég lesz😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

vador

2018. április 24.

Tulajdonképpen az ötletét imádom, de kicsit bánom, hogy megvettem, mert sokkal gagyibb kivitelezés, mint az évfordulós limitált kiadás: ez az a tipikus olcsó, könnyen törő műanyag, tartok tőle, hogy a teteje le fog törni. Egyébként a mágnes része rendben van, jól tart, végül is ez számít.
Szerintem az ára kifejezetten barátságos, belevalókkal együtt is, számomra a rugalmasság megér ennyit, meg úgyse kötelező azonnal teletölteni. Annál inkább bajom van a színválasztékkal, mert se az alapszíneim, se a különlegességeket nem találom, de ezt remélhetőleg a szortimentfrissítések megoldják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

marryjane

2018. április 13.

A legpraktikusabb makeup termék. Jó ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

A legpraktikusabb makeup termék. Jó ötlet.

0bikbik0

2017. december 13.

Az ötlet jó, régebben csak a drágább márkáknál volt elérhető ez a rugalmasság. (Drogériás viszonylatban pl. Artdeconak évek óta vannak saját összeállítású palettái, de voltak Alverdés, olcsóbb árkategóriás próbálkozások is már.)
Teljesen jó gondolat, hogy csak a szükséges színekért, textúrákért fizessünk, teljesen személyre lehet szabni így a palettát. Ha valami elfogy, könnyen pótolható. Évszakonként, akár alkalmakra is külön kis paletta állítható össze. Ez mind-mind csodás elképzelés.
DE:
- a minőséghez képes relatíven drága
- a palettában se egy tükör, se hely az applikátornak, ecsetkének, bárminek
- a paletta gyenge műanyag, a zárja, "zsanérjai" nagyon könnyen törnek (tipikus essence...)
- a paletta indokolatlanul nagy négy színnek (nyolcnak meg pláne) nem igazán kis táskába, neszeszerbe való + még az egyéb szerszámok (tükör, ecset) is külön hordozót igényel, ha magammal szeretném vinni mondjuk a munkahelyemre, hogy napközben frissítsem a sminkemet (a fényévekkel jobb minőségű Sleek sokkal kompaktabb, tükörrel ecsettel, 12 színnel, és a négyszínű essence-nél csak pár száz forinttal drágább - igaz a színei nem cserélhetőek)
- a paletta formája: a lekerekített sarkok - legalábbis nálam - a tárolást ugyancsak megnehezítik. Állva tárolom a palettákat, így átláhatóak, könnyen használhatóak, nem feledkezem el róluk, ha mondjuk a fiók aljára kerülne valamelyik ( :-) ), ez meg a lekerekített sarkai miatt nem áll meg, dől jobbra-balra.

Szóval az ötlet okés, a kivitelezés csapnivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

DE:
- a minőséghez képes relatíven drága
- a palettában se egy tükör, se hely az applikátornak, ecsetkének, bárminek

Szóval az ötlet okés, a kivitelezés csapnivaló.

miomio

2017. június 14.

A kíváncsiságom csak nem hagyott nyugodni, így megvettem a palettát anélkül, hogy kaptam volna arról visszajelzést, hogy ki lehet -e szedni belőle a műanyag beosztást. Szerencsére nem bántam meg, egy kés élével simán kipattintható és akár később vissza is tehető bele. Azt a pár MakeupGeek szemhéjpúderemet pedig tökéletesen tudom benne tárolni, ugyanis ragasztottam bele vékony mágneslapot. Később nyilván ha bővülni fog a gyűjtemény mindenképp be fogom szerezni majd a Z palettát(nagyobbat akartam venni), de addig is tökéletesen megfelel :) Praktikus, kis kiszerelés, sőt, így nekem még a kisebb szemre való ecseteim is beférnek a festékek mellé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

vattacukorrr

2017. május 19.

Szuper a koncepció. A 4 részes palettát vettem meg, de ha egyszer bővítik esetleg a színskálát, akkor mindenképp váltok a 8 részesre. Mindig úgy járok a palettákkal, hogy kb csak 1-2 szín tetszik benne, ezért nem túl praktikusak. Az, hogy én válogathatom össze a színeket és saját palettát hozhatok létre, az nagyon szuper ötlet. A kivitelezés is nagyon jól sikerült, tetszik az átlátszó tető, és hogy pattintós, nem mágneses.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

sttramara

2017. május 13.

Összeállítottam magamnak egy nagy palettát,de nem éri meg.Az üres paletta és a 8 szín árából kijön több essence paletta is.Aki a végleteket szeretné beleválogatni az se teheti meg,nincsenek nagyon színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.