Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kencéske, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oraculum

2014. február 10.

Soha többet ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Soha többet ezt.

Vicuss

2014. január 23.

Akciósan vettem a Rossmanban pár hónapja, ha jól emlékszem 200Ft-ért. Sajnos nekem nem működött, pedig rengeteg variációt próbáltam: hagytam a lakkot megszáradni, vagy csak félig megszáradni, más alaplakkot kentem alá ill. más színes lakkot rá... Az eredmény minden esetben ugyanaz: szétfolyt, elkenődött lakk, össze-vissza szakadt, tépelődött matrica (ami helyenként még az alaplakkot is felszedte) és agybaj. :@ Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Kisu

2013. július 3.

Én eddig egyszer próbáltam ki a pillangósat,teljesen jól működik.Én csak a két gyűrűs ujjamra használtam 1 sablont,de béna voltam és elszakítottam,azóta ott csücsül a körömlakkos dobozkában,nem volt hozzá hangulatom azóta,pedig klassz lett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Cintii

2013. március 29.

Én 200Ft ért vettem.Teljesen meg vagyok elégedve vele anyumnak is csináltam vele körmöket és tetszett neki is és nekem is tuti újravenném. 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

gothmarypoppins

2013. március 20.

Jajj, ma vettem meg a csillagosat 100 kemény forintért, (Müller outlet) előzetes csekkolás nélkül remélem nem volt kidobott pénz, ennyiből kijön egy automatás kávé... :D
Azt próbálta már valaki, hogy nem azonnal a körmére helyezi, hanem egyszer felragasztja a csuklójára, csak utána a körmére? Az autópálya-matricát is így tesszük egyszerűbben lehúzhatóvá, hátha ennél is segít?

Update: Kell papírzsepi, körbe kell nyírni a mintát, mert eredetileg túl böhöm a matrica, és oldalról gyorsan lehúzni, mint a gyantacsíkot, amíg még nedves a lakk. Előtte kétszer ráragasztottam a kézfejemre, így eléggé ragadt még, de nem túlságosan. Felragasztottam a tenyeremre, letöröltem a körömlakkot a stencilről, majd jött a következő köröm. Nem lett mind tökéletes, de a gyakorlatlanságom miatt van. Egy sablonnal mind a tíz köröm meglett.
Ennyiért és egyszeri használatra bőven megéri. Idővel (10 használat) el fog fogyni, de a 10 forint/használat elég verhetetlen nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

chococat

2013. március 18.

Nekem a csillagos van meg, most próbáltam ki és nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

Nekem a csillagos van meg, most próbáltam ki és nagyon jól sikerült.

Lassunyuszi

2013. február 10.

Konkrétan használhatatlan... aki ilyen jellegű mintákat szeretne, vegyen körömnyomdát inkább. Abból egy lemez 500 huf és azt újra is lehet használni, ezt meg egyszer sem lehet használni... kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

n.eszter92

2013. január 11.

Ebből tanultam meg, hogy nem szabad krémmánia nélkül semmit se venni. Hirtelen felindulásból vettem meg, mert megtetszett a csillagos minta. Hát, egy körmömön próbáltam ki, aztán hagytam az egészet a fenébe. A minta nekem is lejött, 1-2 pont maradt talán rajta. Megbántam, hogy megvettem. Szeretem az essence termékeket, de ez szörnyű, és ahhoz képest a 450 Ft sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

kencéske

2012. június 20.

Annyira lelkes voltam,amikor megláttam ezt a virágos "matricát" ,egészen addig amíg ki nem próbáltam.Az ára nem volt sok (450 Ft körül)bár így utólag pénzkidobás volt.Kilakkoztam szépen a láb körmöm,halvány rózsaszínnel,Megvártam a teljes száradást!ráragasztottam a matricát majd lefestettem,piros astor,jó minőségű lakkal.Megvártam míg megszáradt és lehúztam...Na itt volt a hiba mert nem maradt ott a minta hanem jött le a sablonnal együtt a lakk,csak néhány pontocska maradt utána.2x próbáltam.Egyszer kilakkoztam a sablont és rögtön lehúztam akkor maradtak foltokban a virág egyes részei,majd még egy próba után megvártam a teljes lakk száradást akkor még jobban bele ragadt a lakk a matricába és nem a körmömön végezte hanem a matricán.Nagy csalódás volt nekem ez a termék.3 matricát használtam el,és hogy is mondjam a termék egy nagy nulla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.