Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. július 31.

Kategória:   Ecsetek

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

erikaa

2016. november 17.

A szivacsokkal buborékosan lehet a körömre dolgozni, túlságosa lyukacsos sokat beszív a lakkból ami aztán csak átfolyik rajta.
Az ecsettel viszont szépen lehet dolgozni ennyi benne a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Az ecsettel viszont szépen lehet dolgozni ennyi benne a pozitívum.

barbwire

2016. október 22.

Elsősorban az ecset miatt vettem meg. De azt hittem az ideg megöl, amikor próbáltam vele csíkozni a körmöm! Nem egyenletesen veszi fel a lakkot, és nem tudtam egyenletes, tiszta vonalat húzni vele. Gyorsan elkezd rászáradni a lakk az ecsetre, sietni kell vele. Vagy sok gyakorlás vagy nagyon biztos kéz kell hozzá. És sok türelem. Nekem az nincs. A szivacsok egész jók, jól lehet dolgozni velük. Na de a tisztításuk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Vzsl05

2016. augusztus 3.

Én az ecsettel francia manikűrt szoktam készíteni, és nagyon bevált. A szivacsok is nagyon jók ombre körmökhöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

porcelanpipi

2015. november 26.

Jó kis pamacsok vannak benne, bár a mosogató szivacs is jó lehet :D de ebben van nagyobb lyukú szivacs is, elsősorban ezért vettem meg. Az meg már csak egy plusz volt nekem hogy van benne egy jó kis ecset. szerintem ennyi pénzért simán jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Lina14

2015. június 20.

A pamacsok annyira nem is érdekesek, mivel a For Your Beautys alapozószivaccsal tökéletes ombre körmöket lehet kreálni. De az ecset! Ilyen vékony, rugalmas, precíz ecsetet régóta kerestem, szuper vonalakat lehet fele kreálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.