Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Egyéb

Roni

2013. május 23.

én anno akciósan megvettem és örültem hogy 350 ft-ért az enyém lett, mert vannak benne olyan kis kövek, amit eddig nem tudtam beszerezni. nincs benne fajtánként sok, de biztosan sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Lina14

2013. március 12.

nekem is megvan, kicsit meggyűlt vele a bajom. A dobozból kivéve, egy szorosan egymáshoz illesztett műanyag dobozlap védi a kis köveket-gyöngyöket, és a hozzá járó ragasztót. mindent megtettem, hogy ne essen szét, és épségben meglegyenek a darabok, de a kínkeserves bontás után expedíciót indíthattam a padlószőnyeg mélyedéseibe, mert úgy röpült ki a kis körökből, mintha hirtelen szabadságra vágytak volna.
minden darabját megtaláltam, és így ezzel nincs is probléma
maguk a díszek szépek, hátuljuk sík, szerintem valami alumínium, vagy ilyesmi. ezáltal könnyen lehet őket felvinni. viszont a ragasztó másra nem alkalmas, ne próbáljátok használni, mert így hagytam el másodszorra a fülbevaló-betétem. egy erős fedőlakkal fennmaradnak 3-4 napig is, és egy kicsit vigyázni kell rá, de nem kell kamerákat felszerelni a kezünkre, annyira nem vészes az eset :D szerintem megéri kipróbálni, mert aranyos körmöket lehet vele elkészíteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

minden darabját megtaláltam, és így ezzel nincs is probléma