Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Kategória:   Egyéb

Az öntapadós matricákkal trendi mintákat készíthetsz körmeidre. Az igazi divatdiktátorok most még kreatívabb kiegészítőkkel díszíthetik körmeiket.

bernadettu

2020. szeptember 3.

A Magic Spell nevű csomagot próbáltam eddig, jól tapadnak a matricák, olyannyira, hogy ha már rányomtuk a körömre, le sem lehet szedni, én mindig raktam rá fedőlakkot, gyógyvizes fürdőben töltött 2 napot simán kibírta és a hét hátralevő részét is.
Egyetlen hátránya, hogy lemosni sokkal nehezebb mint pl. egy glitteres lakkot.
Van nálam egy virág mintás is, de azt még nem próbáltam.
Elégedett vagyok vele, de a nehéz lemoshatóság miatt nem hiszem, hogy mostanában többet beszereznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Egyetlen hátránya, hogy lemosni sokkal nehezebb mint pl. egy glitteres lakkot.
Van nálam egy virág mintás is, de azt még nem próbáltam.

Vzsl05

2017. augusztus 6.

Tartósak, jók a minták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Tartósak, jók a minták.

AkInImOd

2016. április 10.

Akciósan vettem körülbelül egy hónapja. Van benne dupla szívecskés, de az egyik elszakadt annyitól, hogy lágyan hozzáértem... Mindegyik minta más erősségű, ahogy észleltem. Megszáradt lakkra érdemes felragasztani és ezután alaposan lefedni fedőlakkal. Amúgy kis cuki, a kezemen nem bírja sokáig, de a nagylábujjaimon kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.