Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Az Essence Nail Art magnetic körömlakk csíkozásához szükséges. Hihetetlenül szokatlan és kreatív körömdíszítés készíthető vele.

medgirl

2015. március 6.

Én a csíkosat vettem meg annó akciósan. Elég macerás volt vele dolgozni, sokszor belenyúltam a lakkba és kezdhettem az egészet elölről, így én már nem használom. Nálam hajlítható hűtőmágnessel jobban működik ez a fajta lakkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

sarah1998

2014. július 31.

Borzalom. Megvettem a lakkot majd ezt és nem működött. Aztán fogtam a hűtőszekrényes mágnest és azzal sikerült. Fölösleges megvenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

NBetti2000

2014. április 26.

nekem bevált szép köröket tudok vele csinálni ha nem ér hozzá a lakk a magneshez

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Pumpkine

2014. január 24.

Én a hullámvonalasat újítottam be és imádom. *-* Néha sikerül elrontanom, mert vagy túl kevés ideig tartottam a lakk fölé, vagy nem elég közel (ennél mindig para, hogy belenyúlok e, vagy sem), de nagyrészt jól csinálom és az eredmény, amit kapok az gyönyörű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

lilla.kiraly

2013. december 9.

A csillagosat az egyik barátnőmnél próbáltam de az nem jött be. De amit én vettem(csíkos) az igenis bejött:D Nagyon szépen lehet vele csíkokat csinálni. Én 5-t adok neki, bár a körömlakkja közel sem ennyire jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

reka9721

2013. július 18.

Borzalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 18.

Borzalmas

Bellala

2013. június 27.

A leárazáskor vettem meg, bár előtte elég rossz tapasztalatokat olvastam róla, gondoltam ennyi pénzt megér. A csillagmintás változattal próbálkoztam,igen kevés sikerrel. Néhány körmömön látszott valami kis minta, de nem egyértelműen a csillag, inkább összevissza volt egy-két vonalka a lakkban. Az Ebay-es mágneseim viszont tökéletesen működnek, szóval nem lenne egy rossz dolog, de az Essence-nek ez most nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Hime

2013. február 14.

A január-februári kiárusításban szert tettem egyre. Elején eléggé sokat bénáztam de most már rájöttem a használatára és nagyon szép csíkokat tudok vele csinálni. Az egyetlen hátránya, hogy nagyon kényelmetlen a kialakítása, jobban tetszene nekem ha csak a kis mágneses részt lehetne a körömhöz tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

somodiedo

2012. október 25.

Én is megvásároltam egy hozzá tartozó lakkal együtt, többször próbálkoztam vele sikertelenül. Azóta elő sem vettem. Pénzkidobás volt ez egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

cunuuu

2012. október 25.

Használhatatlan, de az ötlet jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

Használhatatlan, de az ötlet jó!