Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A sötétben is világító fedőlakknak köszönhetően minden tánckirálynő feltűnő jelenség lesz világító körmeivel, akár az éjszaka sötétjében is! Napközben körmeid szuper fényesnek néznek ki, éjjel pedig lélegzetelállítóak lesznek.

orsipanka

2014. május 27.

Nagy csalódás. Átlagos fedőlakk, semmi több. Pénzkidobás. Fedőlakkom már van, nem kell még egy újabb. Arra számítottam, hogy foszforeszkál, de sötétben semmi sem látszik. Nem diszkófényben akartam használni. A vaterán vettem már olyan lakkot, ami tényleg világít a sötétben.

Update: Fedőlakként sem jó, mert 2-3 nap alatt lepattog és feloldja az alatta levő lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

Oraculum

2014. február 10.

Nem ért meg ennyit, elég gyatrán világít UV-fényben.
orsipanka ne azért pontozd le, mert nem jól használtad/olvastad el, nem a sötétben világít, de tényleg nem 1értelmű a leírása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nem ért meg ennyit, elég gyatrán világít UV-fényben.

bélám

2013. május 2.

Bulikhoz vettem, két problémám van vele:
1. Megváltoztatja az alatta lévő körömlakk színét. Nekem feketéből kéket csinált.
2. Oldja!!! az alatta lévő körömlakkot. Ha nem elég óvatosan kenem fel, akkor lehúzza a többit, mint a körömlakklemosó :(
Pozitívum: Gyorsan szárad és extrém tartós lesz tőle a körömlakk, egy hetet simán bír javítás nélkül. Pedig én igazi takarítógép vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Bulikhoz vettem, két problémám van vele:

Cintii

2013. március 29.

Én fedőlakknak használom és bevált.A szabad levegőn is belilul nekem szuperjó.5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

kvitta.girl

2012. október 14.

igazán rányomoríthattak volna 2 betűt méghozzá: UV!!
Akkor nem veszem meg feleslegesen 600 ft-ért,lett volna annak a pénznek más helye is. Másik meg megértem hogy angolul ezt jelenti,de én először a magyar szöveget olvasom el,ahol egy szóval nem említették hogy ez csak UV fényben világít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

igazán rányomoríthattak volna 2 betűt méghozzá: UV!!

azepretaztszeretem

2012. szeptember 29.

de akkor miért azt írták rá, hogy sötétben világít????

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

de akkor miért azt írták rá, hogy sötétben világít????