Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsan felszívódó formulája erősíti és helyrehozza a gyenge, töredezett körmöket. Út közbeni hazsnálatra is alkalmas. Formaldehidet tartalmaz -olajosságának köszönhetoen védi a körömágyat. Folyamatosan maximum 3 hétig használd. Két nap hazsnálat után egy napot hagyj ki.

szabiina

2013. február 1.

Leárazott termékként jutottam hozzá, még 300 Ft-os áron. Kicsit talán változott az egyébként mindig töredezett, gyenge körmöm. De előfordulhat, hogy ennek az az oka, hogy nem használtam körömlakkot, ameddig ezt a "kúrát" csináltam.. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Pampilla

2013. január 8.

Leárazva volt,úgyhogy vettem egyet,de őszintén szólva semmi változást nem tapasztaltam a körmeimen.Annyi haszna volt csak,hogy kb 1 hétig nem lakkoztam emiatt a körmöm,így volt ideje pihenni és regenerálódni,de ez a termék nem segített túl sokat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 8.

rohodi.mariann

2012. szeptember 10.

Én is használtam kb. 2 hétig de semmi,viszont S-he stylezone körömerősitőjét (rozsaszin ) használom abba is van formaldehid 1300 Ft körül van Dm-ben és ha 5000 Ft is kerülne én akkor is megvenném és hogy miért?
1 hét alatt 3 mm nőtt.
kétszeresére vastagodott
nem szakad be, nem válik ketté a köröm
még be se fejeztem a kifestést az első már megszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

1 hét alatt 3 mm nőtt.
kétszeresére vastagodott
nem szakad be, nem válik ketté a köröm
még be se fejeztem a kifestést az első már megszárad.

Lettix

2012. szeptember 7.

Én körülbelül 2 hétig használtam,és szerintem segít erősíteni a körmöket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Én körülbelül 2 hétig használtam,és szerintem segít erősíteni a körmöket!

mikoto.nina

2012. július 1.

Nem hiszem, hogy használt volna a körömnek, sz igaz, hogy hamar felszívódik, de ennyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

lzsoficim

2012. május 19.

szerintem semmire nemjo...en mar csak utkozben szoktam a koromagyamat atkenegetni,mert olajos es ideig-oraig taplalja azt,de a kormom semmit nem erosodott tole:( tuti nem veszem ujra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Cu2tka-baba

2012. április 27.

Hát vegyeske az érzelmeim... Nem nagyon hiszem, hogy sokat hazsnált volna a körmeimnek, de azért szorgalmasan kenegettem. Viszont kicsit lerökönyödtem amikor olvastam, hogy formaldehidet tartalmaz. Ez csak engem ijeszt meg egy cseppet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

rosanafesus

2012. április 24.

Nagyon jó, egy hét alatt rendbe jött a körmöm és árban is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

Nagyon jó, egy hét alatt rendbe jött a körmöm és árban is elfogadható.