Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Az ideális társ ahhoz, hogy az összes kedvenc termékedet magaddal vihesd bárhova. Édes kis pöttyös dizájnnal.

dora0830

2019. május 13.

Tesóm még ezer éve megvette magának, és már bánom, hogy én anno nem szereztem be, nagyon jó állapotban van még mindig, és nagyon szép is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

petra095

2018. augusztus 5.

Cuki a mintája, kisebb táskába tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Cuki a mintája, kisebb táskába tökéletes.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 16.

Szeretem ezt a kis neszeszert, bár nekem elég kicsi, de pár alapdarab simán elfér benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 16.

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Praktikus, mutatós. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Praktikus, mutatós. :)

LathatatlanOzike

2016. május 26.

Én is nagyon szeretem, pont elférnek benne a dolgaim. Nem látom nyomát annak sem, hogy tönkre akarna menni, jó anyagból van.
Itt is érik a csere (magyarázat nincs rá, hogy miért, néha kell a változás :) ), az enyém a képen láthatónál régebbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

vl

2016. május 26.

Tényleg ideális kis darab, a mérete pont jó, de amióta megláttam az újabb csíkos verziót érik a csere gondolata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

magdus.kis

2016. március 25.

Megvettem ezt is és az újabbat(fekete-fehér csíkos). Tavaly nyáron fedeztem fel az Essence oldalán. Egyből beleszerettem, de addigra a pöttyös már megvolt. Imádom. Írtam az Essence-nek, közölték, hogy ez egy régebbi kollekció darabja, már nem kapható. Elkeseredve tudomásul vettem. :(
Majd a minap a Rossmannban nézelődve észrevettem. Úgy megörültem neki, egyből megvettem. Azóta a héten már még egy van belőle. Nagyon szupi kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

rizspufi

2015. szeptember 17.

Nagyon nagyon szeretem ezt a kis neszeszert. A mintájába, a színébe egyből beleszerettem, de féltem, hogy csak egy-két dolog fog beleférni. Hát rosszul hittem! Hihetetlenül sok minden belefér, bedobom a táskámba és már megyek is. Bár már kicsit koszos (és sajnos egy két pöttyöt kezd elhagyni), még mindig imádom! 700Ft-ért abszolút megéri. Esküszöm gondolkozom még 1-en. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

vikii088

2015. július 8.

Szeretem, mert belefér a táskámba, ugyanakkor elég sok dolgot bele tudok sűríteni, amik elengedhetetlenek a mindennapjaimhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Bebek

2015. május 11.

Olyan kis neszeszert kerestem, ami belefér a táskámba, de nem annyira pici, hogy ne lehessen bele pakolni. :) A Müllerben nézegettem őket először, de horror-áron vannak! 3-4 ezret nem szerettem volna kiadni ilyenre.
Aztán az Essence állványon megláttam ezt! :) Kb 700 Ft volt, aranyos , fiatalos külső, a mérete is pont megfelelő: én 2 rúzst, 1 szemöldökceruzát , 1 púdert és 2 szempillaspirált tartok benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.