Essence

Ár:   €9.99   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: DawnMelody, Módosítva: 2021. március 3.

Ár:   €9.99
Kategória:   Szépítő eszközök

"Egyszerre jó a környezetnek és a bőrödnek is! A többször használatos pamacsokat csak nedvesítsd be meleg vízzel, és könnyedén eltávolítja a sminket, akár a vízállót is. A különösen puha anyag finoman tisztítja a bőrt minden egyéb lemosószer nélkül. Az új sminkeltávolító rutinodhoz a csomag kínál még egy mosózsákon a pamacsok mosógépben történő mosásához és egy aranyos, cicás hajpántot is."

A szett tartalma:

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Naoto

2022. augusztus 7.

Szuper kis szett, tényleg simán leszedi az erősebb sminket is csak víz használatával. Tetszik, hogy kevesebb szemetet termelek ezt használva, és sminklemosót is csak szökőévben egyszer kell vennem, mert azt már csak sminkelésnél használom korrigálásra. Mosásnál minden kijött belőle eddig, nem maradt foltos, és sokszori mosás után sem lett semmi baja, tartós anyagból készült. Plusz pont a cuki cicás hajpánt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

babszem81

2021. július 21.

Ez volt életem egyik legjobb döntése sminkkellékek terén. Szkeptikusan álltam hozzá, de a pamacs bevizezve valóban eltávolítja a sminket.😳 Kíméletes a bőrömhöz, nem nyúzza-húzza, szinte simogatja. Persze lehet rá tenni sminklemosót, de teljesen felesleges költeni rá, ha ezt használja az ember lánya. A vattakorong árát is meg tudom mostantól spórolni. Szuper termék. Annyira finom érzés a hatalmas és pihe-puha koronggal az arcomat tisztítani. Egy pozitív élmény a használata minden alkalommal. Reggel-este bevetem annyira rákaptam. Azonnal ki lehet kézzel mosni belőle a leszedett festékeket és rengetegszer újrafelhasználható, így környezetet kímélek. Ráadásul 7db. Elajándékoztam belőle egyet, hogy más is élvezhesse ezt a remek cuccot. Akinek bármiféle bőrproblémája van, annak is szívből ajánlom, mert ugye nincs benne semmi irritáló. Nekem néha seborreás a bőröm, ergo NO PARFUM! Csak áradozni tudok róla. A cicafüles hajfogó nagyon édes, bár nem vagyok már tini, csak úgy nézek ki. Imádom!💋❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

DawnMelody

2021. március 3.

Már fontolgattam a vattakorongok környezet barátabb megoldásának a beszerzését, de amik szembe jöttek velem, nem voltak bizalomgerjesztőek. Ezek a puha, nagy korongok (mert jóval nagyobbak a sima vattakorongnál) azonban meggyőztek. Kipróbáltam, tényleg leszedik csak sima vízzel is a sminket, de azért én szoktam rátenni sminklemosót, úgy kb. egy mozdulattal lejön a smink. Nem dörzsöl, nem irritál. A mosózsák tök praktikus és ötletes, én abban tárolom őket amikor még tiszták, aztán ha kifogyok belőlük, azzal rakom a mosásba. Nagyon meg vagyok elégedve velük. A cicás hajpánt meg tök cuki, itthonra teljesen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.