Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2015. október 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Újságpapír körmök az Essence-től.

Teljesen egyedi lehetőségek: nincs matrica, nincs fólia - a papírra nyomtatott manikűr segítségével átviheted az igazi nyomtatott újságot a körömre. Akár a fekete-fehér vagy színes szöveget és képeket - bármit, ami nyomtatott, képes leszel a körmödre vinni.

Használata: a körmödre tégy 2 réteg világos színű körömlakkot. Vágj ki egy darab újságot, fesd le a közvetítő folyadékkal, majd nyomd rá a körömre 15 másodpercig a nyomtatott oldalával lefelé. Használj vattakorongot, ha szükséges. Ezután fedőlakk - és kész! Ismételd meg minden körmön. Teljesen kreatív és egyedi minták.

Elérhető négy változatban. A szettek tartalmazzák a közvetítő folyadékot és különböző mintában nyomtatott papírt.

doradegyrmt

2015. október 31.

Csak úgy mertem megvenni, hogy 190,- ft-ra volt leértékelve, de körülbelül annyit is ér :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

manimania

2015. október 22.

Én szerencsére a papírkát nem vettem meg, de a löttyöt igen igaz 180Ft-ért annyira nem sírok. Sokáig gonolkoztam, hogy mit tegyek vele, mert nem lehet használni. Végül primerként kötött ki, az olajos/zsíros réteget tökéletesen eltávolítja,a körömről, a benne található alkohol miatt. Szóval, azoknak akik még nem dobták ki, ajánlom, hogy használják erre. A papírt mint említettem nem vettem meg, így az kap 2 csillagot, a véleményeitek alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 22.

Imo

2015. július 24.

Leárazáson nekilendültem, és mind a négyet megvettem... Csalódnom kellett, ugyanis a négy csomagból kettővel egyáltalán nem működik a technika... Pont azok tetszettek jobban... A többi okés volt, tartós, szép, de elég halvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

messin

2014. augusztus 8.

El vagyok keseredve! Olyan régóta szemeztem vele, ma vettem kettőt, mert persze nem bírtam választani. És megvettem hozzá a löttyöt is. Sajnos mind szemétre való. A körmömre felvitt átlátszó lakkot a lötyi teljesen leoldotta, bezzeg a festéket azt nem, de ha ez nem lenne elég, még a papír is a körmömre ragadt. Hogy a viharban van, h nem próbálják ki mielőtt megbolondítják vele a nőket?!

Update másnap: Végignéztem egy rakás videót a neten, és nem értem, akinek sikerül, mitől sikerül neki. Hozzáteszem, a színek nem igazán jöttek át ott sem. Kipróbáltam a szalicilsavas verziót is, mivel épp van itthon. Azzal se jó. Mintha a festék a papíron valami lerobbanthatatlan, oldhatatlan cucc lenne. Sajnos külföldi blogokban is rosszat olvastam róla, ezért nem merészelem azt gondolni, h valami helyi gyártási hiba lenne. Vki az essence Facebook oldalán panaszkodott, sajnálták, és belinkelték neki a saját videójukat válaszként... Kipróbáltam egy darab sima újságpapír+essence transfer fluid kombinációban: azzal valamennyire működik. Fel vagyok háborodva!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

csefylillus

2014. május 29.

Tegnap naivan megvettem, mert jó ötletnek tűnt, otthon kibontva már kicsit haragudtam magamra, hogy másfél euróért vettem egy darab papírt... Aztán kipróbáltam, és konstatáltam, hogy EGYÁLTALÁN nem működik, a folyadék nem csinál semmit. Igazi pénzkidobás, ne vegyétek meg! Semmi esetre se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

krikettesophie

2014. május 21.

Olvasgatva a többi megjegyzést, én is csak megerősíteni tudom a rossz véleményt.

SEM az essence hozzá való lakkjával, SEM pálinkával/vodkával/alkohollal NEM lehet leszedni a mintát a papírról!

Pedig olyan jó lett volna, ha működne... Kár értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Pedig olyan jó lett volna, ha működne... Kár értem...

AbbeyB Makeup

2014. február 2.

szavak nincsenek rá mennyire pocsék. nem is ragozom túl: használhatatlan, úgy ahogy van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

zsanee84

2013. november 14.

Borzalmas....nagyot csalódtam,pedig órákig tanulmányoztam a neten a videókat....mindhiába
szemétbe vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

szemétbe vele

dqg

2013. október 13.

Sajnálom, hogy rögtön az első értékelés elégedetlenséget fog tükrözni, de hát ez van. Alapjában véve szeretem az Essence termékeket, ráadásul körömdíszítés mániás is vagyok, ezért rögtön lecsaptam a készletre, amint megláttam. Régóta szemeztem a technikával, de valahogy a körömnyomdánál, matricáknál és csillámoknál mindig leragadtam. Szóról-szóra követtem az utasítást és az eredmény mégis az lett, hogy a száraz lakkomat teljesen 'megette' a közvetítő folyadék. Mérgemben vagy 2 hétre félre is raktam az egészet.

Közben azért mégiscsak piszkálta a csőrömet, hogy nem lehetek ennyire béna, hogy pont nekem ne sikerüljön és kerestem pár tutorialt az interneten. Öröm az ürömben, hogy nem csak nekem nem működött ez az izé, de másnak sem. A kutakodás viszont azt eredményezte, hogy a végén meg tudtam csinálni az újságpapír körmöket. Köszönet érte skorpiónak is! :)
Az egyik videón ugyanis sima szalicilsavat használtak a mintához és láss csodát, ez gyönyörű kontúros lenyomatokat eredményezett a körmökön.Nem marta fel a lakkot, nem kellett egy napig száradni hagyni, még csak ráolvasás se kellett neki. Ezen felbátorodva vettem én is a patikában szalicilsavat és háztartási alkoholt (is), ki is próbáltam mindkettőt. Azt kell mondanom, hogy a patikai termékek nyertek a közvetítő folyadékkal szemben. Első helyen egyébként a szalicilsav végzett a képátviteli hatékonyság tekintetében :)

Összegezve tapasztalataimat, biztos vagyok benne, hogy a közvetítő folyadék kuka lesz, de a mintákat azért el fogom használni, mert azok tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 13.