Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Ecsetek

Összecsukható púderecset utazáshoz és táskába, szintetikus.

Mapetite

2015. november 2.

Tragédia milyen szúrós,kemény,merev ecset.Amikor kimosom engedi a színét (nem a bele ragadt pirosítóét) és fura szaga is van. Kispadon csücsül egy jó ideje. Még jó hogy nem egy nagy kiadás volt,mert anno valami magazinhoz kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Makk Zsuzsó

2014. április 29.

Egyetértek az előttem szólókkal, annyira kemény, merev a szőre, hogy inkább leszedi a púdert, pirosítót. Kár, pedig nagyon kell(ene) egy ilyen táskába dobható ecset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Laura

2014. február 2.

táskába beledobni vészhelyzet esetén nem rossz de nem egy álomecset

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

táskába beledobni vészhelyzet esetén nem rossz de nem egy álomecset

agi.greendaygirl

2013. május 20.

őt is nyertem egyszer. Az alap koncepció jó, csak a kivitelezés sikerült botrányosan rosszul. Annyira kemények, merevek és érdesek a szálai, hogy szinte fáj a használata, és van, hogy a már felvitt alapozót, korrektort leszedi a púderezés közben. Nehézkes a tisztítása, nehezen is szárad ( néha napokig) szóval nem valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.