Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: toll6565, Módosítva: 2013. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Ez egy olyan mini szájfény, amelyet könnyedén magunknál tudunk hordani, nem csak apró mérete miatt, hanem mert telefonra, vagy bármilyen erre alkalmas tárgyra fel lehet tenni.

toll6565

2013. március 10.

Én ajándékba kaptam, egy kis Essence-es tatyóba, egy arcmaszkkal együtt. Nagyon tetszett, föl is tettem a telómra, és mindig kéznél volt. Praktikus, az aplikátora nagyon puhis, és pont a megfelelő mennyiséget veszi föl. Nem olyan extratartós, de gyönyörű csillogós. Most nem a telefonomon tárolom, mert ritkábban használom, nem tudom miért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.