Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

SzL

2018. február 4.

Nekem már az új változata van meg. Nem hiszem, hogy annyira nagy különbség lenne. Használtam már tusvonal húzáshoz, de arra nem a kedvencem, ami nem az ecset hibája hanem mert én magam nem szeretem a tégelyes tusokat. Viszont próbáltam már rúzsecsetként is alkalmazni. És nekem arra is tökéletesen jó volt. Párszáz forint, és szerintem megéri az árát, főleg kezdő sminkeseknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Queen

2015. november 16.

Ezt nagyon szeretem!Életemben először próbáltam,mégis sikerült vékony-precíz vonalat varázsolnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

SimonO

2015. szeptember 11.

Olcsó, könnyű vele szép, természetes és vékony vonalat húzni. Sokáig lapult a fiókban, hogy vészesetre használjam, viszont amióta kipróbáltam, mással nem vagyok hajlandó tusvonalat húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

nezili

2015. július 21.

Kar, hogy mar nem gyartjak, en a maybelline tusomhoz vettem es basszus imadom! Nagyon konnyen lehet vele dolgozni, teljesen ar-ertek aranyos, gondolom az o ujabb kiadasa a zold tusecset. Plusz pont, hogy mivel trehany vagyok es sietve sminkelek, sokszor nem tudom rogton hasznalat utan kimosni, csak kesobb, es az eros szilikonszalaknak koszonhetoen semmi baja sincs a nagyobb igenybeveteltol sem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

thalion3

2015. június 2.

Nagyon jó és olcsó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Nagyon jó és olcsó. Csak ajánlani tudom.

pampuska

2015. április 22.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szépen, precízen lehet vele dolgozni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Nikonik

2015. április 20.

Az elődje nekem nincs meg és ezért összehasonlítani nem tudom,de az biztos,hogy ez egy nagyon jó kis ecset! Szépen lehet vele tusvonalat húzni vagy az alsó pillasorba festéket felvinni is jó vele és a mosást is jól bírja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

gombolyag

2015. április 10.

A Rimmel Scandaleyes zselés tushoz vettem, amihez ugyan volt ecset, de egyszerűen olyan rövid volt, meg fura, hogy képtelen voltam használni. Ráadásul ez az első zselés tusom, eddig ceruzát használtam vagy filcet, szóval meg kellett tanulnom hogyan kell használni.
Mondanom sem kell, hogy 2 nap alatt sikerült teljesen egyforma vonalat húznom. :D A mosást is jól bírja, minden használat után átmosom egy csepp babasamponnal, hogy ne száradjon bele a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

GlamourAndStyle

2015. április 7.

Szintén a Dipbrow Pomade-hoz kerestem egy mindennapi használathoz nyúzható ecsetet, ez 550 Ft-ért ajándék volt. Ha nem vált volna be, akkor sem fájt volna a szívem, de ez az ecset több, mint jó, mintha csak a Diprow-hoz találták volna ki. Tömör, szintetikus szálai vannak, ami a legjobb a krémes-géles textúrákhoz. Megfelelő mennyiségű anyagot vesz fel, szép vékony vonalat lehet vele húzni és satírozni is nagyon jól lehet vele. Ahogy Kata említette a szálazós technikához is szuper.
Nekem egyébként nem ilyen fekete-pink színű, hanem pasztellzöld és virágok vannak rajta, szóval a kinézete is igényes. Nem ragozom tovább vegyétek,vigyétek, ilyen áron ennyire jó ecsetet ritkán lehet találni, az biztos, hogy én még egyet hazahozok majd a szemhéjtusokhoz is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

2015. február 28.

Az Anastasia Dipbrow-hoz kerestem valami jól funkcionáló de nem drága ecsetet. Ez nagyon megfelel a célnak, vékony, viszonylag merevek a szálai, szóval szálazásos technikához nagyon jól használható. Biztos van még jobb drágábban, de én örülök, hogy ilyen olcsón kaptam egy ilyen jó ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.