Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: theaneszka, Módosítva: 2017. február 6.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Először a zöld felét kell a piros foltok, kiütések, pattanások felszínére tenni, majd a bézs feléből egy vékony réteget felvinni. A pattanások elmúlnak a speciális összetevőknek köszönhetően!

Három árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

TimyeK

2017. február 5.

Szerettem ezt a korrektort! Jól fedett, és a mostani Catrice stiftemmel ellentétben nem pattanásosodtam tőle, hanem kissé leszárította azokat. A zöld részét ritkán használtam, akkor is nagyon keveset belőle. A színei jók voltak, a legvilágosabb tökéletesen passzolt a bőröm színéhez. Elhasználtam belőle hármat-négyet, aztán sajnos kivonták a forgalomból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

HDorina

2017. február 5.

A pattikat elfedte bár egy sima korrektorral szemben nem volt nagy különbsége a zöld végének. A pattanásaimat nem tűntette el és a fedése sem volt másabb, különlegesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Kingucii

2016. április 5.

Szerettem ezt a korrektort, csak nem látom mostanában.:( Eltakarta a pattikat, igaz nekem sosem volt vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

gittus24

2014. július 10.

Annyi bajom van vele, hogy a nap végére a zöld cucc átlátszódik, hiába teszek abból kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

ediiit

2014. április 27.

Nagyon jó kis korrektor.Pattanások leszárítja és jól is fed!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Nagyon jó kis korrektor.Pattanások leszárítja és jól is fed!:)

Evelyyn

2014. február 26.

A legvilágosabb jó ha nyáron agyonra lebarnulok :) Egyébként a zöld egész jól eltünteti a pirosságot és nem látszik a zöldesség ellentétben az eddig próbáltakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

viktoriacsoke

2014. január 4.

Szerettem ezt a korrektort, egészen jól is fedett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Szerettem ezt a korrektort, egészen jól is fedett:)

angiehegedus

2013. augusztus 7.

Eddig ez volt a legjobb korrektorom, sajnos letörött a bézs fele :( :D De a zöldet használom a pattanásokra, és remekül bevált, most egy másik Essence korrektorral kombinálva kenem az arcomra. Tartós és jó a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Christy

2013. május 15.

A zöld felét nem szoktam használni, a másik tűrhető, de lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

A zöld felét nem szoktam használni, a másik tűrhető, de lehetne jobb is.

zsoxcore

2013. május 11.

Kifejezetten jó korrektor. Szeretem. Augusztus vége körül vettem a leárazáson. Jól fed, nem gyűlik össze a ráncokban. A zöld felét hébe-hóba használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.