Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2013. június 9.

blackcat00616

2014. február 14.

Imádom, a legjobb arcpirosítóm, természetes hatást kölcsönöz :)
Ajakra nem ajánlom, szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Imádom, a legjobb arcpirosítóm, természetes hatást kölcsönöz :)
Ajakra nem ajánlom, szárít

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Szájra totál nem vált be, az arcomra sem teljesen. A színe nagyon tetszik ( a sötétebbet vettem meg akciósan), de mindig foltosra sikerült a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Malachite

2013. július 13.

Megláttam ezt a meseszép korallos árnyalatot, és azonnal tudtam - kell! Szájra nekem nem jött be, valahogy nem oda való... nem működik, no de az arccsontomra olyan csodaszép, természetes, bájos pírt varázsol, amit öröm nézni. Egész nap, legalábbis 8 órát stabilan fennmarad annak ellenére, hogy nyáron a zsírosba hajlik a bőröm, és fénylik. Ennyi pénzért nekem stabilan öt csillag, a legjobb pirosítóm eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

KisKormos

2013. július 13.

Nem igazán nőtt a szívemhez ez a termék.. Az arcon nehéz használni és megfelelő mennyiséget felvinni belőle. Zsíros érzést ad kicsit és nagyon hamar elfolyik/eltűnik...Mostanában viszont megint elővettem és néha használom, de nem kedvenc...szájra is csak okés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

u.nonó

2013. május 28.

A sötétebb rózsaszín árnyalat van meg. Első pirosítóm, és nagyon tetszik, oda vagyok érte. Nagyon diszkréten felvihető, és az állagát is nagyon szeretem!!!! Viszont arra tényleg figyelni kell, hogy arcpirosításhoz nagyon pici kell.

Update: Beszereztem egy arcpirosító púdert, és rá kellett jönnöm, hogy azzal sokkal szebb és természetesebb végeredményt tudok elérni. Ebből még mindig van, és jelenleg szívesebben használom ajakszínezőnek. Egy csillagot levonok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Odil

2013. április 24.

Nagy az én fájdalmam. Megláttam és megimádtam a világosabb, korallosabb színt, s amikor felkentem pofira és ajkakra szembesültem csak vele igazán, hogy minket egymásnak teremtettek.
Konkrétan olyan bájt adott, mintha egy rokokó stílusú festmény tavaszhercegnője lennék, Nattier némely portréján látom viszont ezt a puha, lágy, porcelánbabás hatást.
És a fájdalom része: Fél órát sem bír ki rajtam. De se itt, se ott.
Kérlek titeket, amennyiben tudtok ilyen árnyalatú pirosítóról és/vagy ajakszínezőről, ami viszonylag tartós, emberi INCIvel bír (nem kötelezően natúr, elég, ha pl. nem parabénkollekció) és nem high end, írjátok meg, hasadófélben van a szívem. :'( :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

És a fájdalom része: Fél órát sem bír ki rajtam. De se itt, se ott.

Axy

2013. április 19.

Arcon nem használható, szájon viszont egész jó. Akciósan az ár érték aránya fantasztikus. Ráadásul a READY FOR BOARDING szöveg nagyon betalált mert légiutaskísérő vagyok :)) Képzelhetitek mikor megláttam :)) Hát nem hagyhattam ott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Halloway

2013. március 25.

Nagy kedvenc. Pillanatok alatt fel lehet vinni és tényleg praktikus utazáshoz így,hogy nem kell hozzá ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

petrevici

2013. március 12.

Szeretem.Akciósan vettem a rózsaszínes árnyalatot, bár jobban örültem volna a másik színnek.Inkább szájra használom, az ujjaimmal elsimítom, igen vékony rétegben.tartós, nekem szépen, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Nuss

2013. március 8.

Kicsit zsíros érzést hagy maga után, és nem is igazán tudom rendesen eloszlatni pirosítóként. Még tanulom a krémpirosító felvitelét.
Négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Négy csillag.